Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van kapcsrajzom ahhoz amit az enyémbe építettem be és azzal faszan megy. Regi rele helyere kell betenni ugy csinaltam meg. Ha elokeritettem akkor elkuldom csak baszogass érte.
Én is mennék csak nem tudom pontosan, hol a helyszín
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem hozzátok.
Kawasaki ZX 6r 98 évjáratú motor gyári kipufogóját kibeleztem és csak a kipufogó végénél találhatókb 10-14 cs es csövet hagytam meg benne ami belülről lefele áll.A hangja kiváló lett kb majdnem olyan mint amit szerettem volna.A kérdésem az lenne hogy jár e valamilyen hátránnyal az hogy kibeleztem a dobot?
Elég e az a cső fujtásnak és a szelepjeim nem fognak e szétégni,teljesítményben miképp fog jelentkezni a dob kibelelése?
Köszönöm a válaszokat és a segítséget előre is.
EMBEREK!
valamikor kiugorhatnánk Vikor balesetének a helyszínére gyújtani 1 mécsest(vagy ilyesmi)! Én megyek.

akkor ott baj nem lesz!
csivászom mindig van arra mindig figyelek..
azt már megittam

Mikor talákozódunk má? szétüsselek? na átmennyek legalább megn ézed mennyi munkád lesz a HGT-n hogy eladható állapotban legyen
viszek 1 dévidoffot meg 1 szegafrédót oszt mindkettőt elszívjuk! csivászt elfelejtheted mert válság van!
milyafaszomvanitt?reggeli kv?
tudjuk hogy Te korodat illetően már hugytartási problémákkal küzdesz és melÓmániás is vagy ezért ez Rád nem vonatkozik
Na idén megtanítsalak motorozni? puding...
Szerinted ki alszik ?
ébresztőőőőőőőőőőőőőőő
Köszi!
Azért mégis csak kéna az, mert a kézzel való indexelésnél fél óra után leszakad a városban a karom!
bal és jobb láb kell hozzá..azzal kell lerugni.
Sziasztok!
Mindenkinek kellemes szezonkezdést!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!
Aki váltott már ledes indexre, el tudná mesélni dióhéjban, hogy milyen változtatásokat eszközölt hozzá elektronika terén?
Egy megegyező lábkiosztású ledes index relével a gyárit kiváltva elkerülhető az index szapora villogása?
Köszi előre is, aki ért hozzá!
ahácska
Az jó lenne,köszi. Hova írjak, az adatlapodon lévő mail címre?
jajjdeszííp
miazhogy....amilyetakarsz
Számla van?
mindenképp.de nincs ráirva...de ha akarod belekarcolom a ferodo ferodolba de akkor már kúr6od a kedvezményed.....te hülye
hátítyvan.fütty imre az?az mi má? ez a kedvencem:gyerek jön haza suliból,mond valamit ..végén:az mimá?dirrr egy füles
Lopott?
seggfej