Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

namivammá? rájuk is behuzom a lepedőt ha szarakodnak
Fiatalok! Keresek 05-06 hatosra gyári kuplungkart és bal oldali ülés alatti kis műanyagfasz idomot.
holnap mekkutatom a dobozkámat,mer van ott fog meg kerék osz maj összeragasztod iessel.nem tudom a 7végét mert dolog van nem kevés, de ha motorral akarnál jönni baszni az idegeimet akkor majd jól pofánverlek lánccal.üléspúp már nem kell de ott van ahol a rencámom:nemtudomba-de maj meglesz.te tényleg akkora kurva vagy hogy itt lakol a szomszédba és inkább irsz nekem a nyeten ami körbefussa a világot?hámekkorabuzivagy
Átmérő mm-ben?
Én múlt évben kb. 2000-et mentem, de alig vettem elő, meg fele szezont szerelőnél volt
Az óra miért van kitakarva?
Amúgy ez majdnem olyan mint perec a narancssárga ótvarral, csak perec könyékig dönti nem úgy mint ez az amatőr Stoner
Szevasztok hejj ....

Gyün a tavasz, ma már pulcsiba se fáztam, úgyhogy elő a bringákkal. Pest közeliek veletek meg kéne egy szezonkezdő sörözést tartani. Valamelyik szerda jó nekem. Na mit szóltok?
digi sport
De ha van bankkártyád elő tudsz fizetni a motogp.com-on a netes adásra.
Most miéert kell kitakarni miiiii irigy vagyol baszod haggyál békin jóóóó

Kár,hogy nem látok egy futamot sem amúgy melyik csatorna közvetíti ?
Hát nehézlesz az idén is megverni szerintem a HONDÁKAT!
Nem.............csak a helyi mekdöncibe meg vissza ment a motor.
Egyébként én is ismerek jópárat. De mivel általában nem ismerőstől veszed a motort ezért kár filózni. Állapotot veszünk nem km-ert.
Én majd eldöntöm, hogy tetszik-e.
Neeem: "Pályázott motort nem veszek!"
Ez még reális is lehet. Egyszerűen azért mert pont beütött a válság 2008-ban. Én is visszább vettem a km-ből. De a 2006-os motor 12000km-el nehezen hihető.
motorgyilkos
Az enyimébe 3000km van. De ha ugyan ennek az embernek azt mondod, hogy ez fix. 3000km mert pályamotor volt akkor mi a válasz?
szerintem az állás sem jobb a motornak,sőt..
9700km alatt megette a gumit..vagy nem annyi van benne
Meglepődnél hogy mennyi kevés kilóméteres gép van. Nem egyet ismerek személyesen amibe 4 évesen 10k km-t raktak. Sok motoros évi 3k km-t pöcörög. Én ezzel nem azt állítom hogy nem tekerik az órákat de annyira nem veszélyes a helyzet mint ahogy mondod. Van ilyen is, meg olyan is. Kis hozzáértéssel meg sok szerencsével lehet nagyon jó gépeket kifogni.
És én is azért választanék ilyen motort amiben kevés a km mert nem értek hozzá. Ezért is nem fogok egyedül menni ha vásárolok :P
Persze, először én is azon akadtam fent, hogy annyi a különbség a 2 ugyanolyan évjáratú motor között, hogy az egyik ennyit a másik annyit ment. Gondolom, hogy nem megy tönkre 20k km után, nekem is az a fontos, hogy ne olyat vegyek ami szar és akár egy picivel többet is fizetek érte.
ez is olyan amiben kevés "van":(bár csak 2 éve van úton.) http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Mesélhetnék a saját kis melós pocsolyámból történeteket.
A lényeg hogy van olyan termék amit egy gyártó csinál multinak én kértem hogy nekem is adja oda.
A válasz az volt hogy szakboltnak nem adja el mivel annyira rossz a minősége hogy nem vállal érte garit.
Kérdeztem akkor nekik mért?
A válasz mert ők 1-2000 darabot vesznek és olyan a garis ügyintézésük hogy nem sok jön vissza nekem meg mind.
a legtöbben vissza is kapják az élettől.elmegy a kereskedésbe,megveszi áron alul a dízeljét,ami 10 éves de csak 30ezret futott (mert eleve az vesz dízelt aki dísznek tartja..na mindegy), olajcserekor közlik vele hogy mennyi a commonrail injektor,amit ki kell cserélni,majd utána a turbo,majd születik egy teszt népítéleten hogy gyakorlatilag új autót vett ami egy selejt.
(a történet folytatása:ezek után elmegy, vesz bontott injektort..nem ragozom )
félig=félek
na ennyi elég a meséből,megyek visszatekerem az órámat