Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De csak itt fényről beszélsz . Meg legalább letudsz villogni a pályán
minek .nem vak vagyok.há látok én sötétbe is nem láttad?:)
De lámpát faragsz bele
akkor próbálok másikat
béna fasz vagy..na mentem söré
zsir.lassan én is fényre hozom a negrót
megint
egy kép meg lemaradt
Az új szörny a kawa helyett. Bevittem ma az erdőbe, de szó szerint.
hát pont ezé faragom
Ókéjj Ó Géjj! Úgy faragd hogy jó legyen mert már az infarktus kerülget, a FELTÉTELEZHETŐEN meg hasonló szavaktól abban a szarban. Aminek a fele se úgy van leírva ahogy történt. Fasszopók!
jóvan.ez igy jó..bár kicsit faragok rajta.ez nekem már elég.
máris .Bazz-meg
Bré-zi, küldtem mailt, olvassál aztán válaszoljál de mááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááán!
Szia!

Na ebben pont nem tudok segíteni sajnos... Megnézem hogy van e kép az előző motoromról (2002) Most csak a 05-öm van.
Cbr 600rr gyári 525-ös lánc 3000km-el versenyáttétel csere miatt eladó.ár:10000Ft
Szia!
2001-es évjárat

Köszönöm
Szia! Tudok segiteni!
Szia! Tudok segiteni adatlapomon elérsz!
Helló! Van valakinek eladó faridomja? Lehetőleg 06 os évjárat!
Milyen évjárat?
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Venni szeretnék egy zx6r-t, és tegnap voltam megnézni egy kiszemelt áldozatot, és még nincs tapasztalatom mert előtte zzr-em volt. Elég nagy a fordulókör a motornál, és szerintem nem a gyári kormánycsutka volt rajta, és egy minimálisan beleért a légbeömlőbe, és még alacsony sebességnél a kormány eltekerésénél olyan 2/3-ad útnál szinte beesik a kormány, és nem volt rajta kormányvégsúly. Amúgy tisztán egyenesen ment elengedett kormánynál. Tudna valaki képet felrakni a kormánycsutka állásáról, kinézetéről a motoron azt megköszönném. Mire kell figyelni ezeknél a típusoknál?
Válaszokat előre is köszönöm
nemmotorral mennék mert nem müködik.
a szomszedba..... gyakorló kispapa vagyok...nem kevés melóval meg a többivel .. :D
Hoszzú... majd elmondom, de hamarosan meg lesz minden.