Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagy tételben is!
Én Szar Áron tudok.
Használt?
normális áron sztem bárhol.......inkább az a kérdés hogy kedvezményes áron(ez sem jobb név )hol tudsz venni!

bár lehet szarsz a kedvezményes árakra,és ezért keresed a normális árakat.
9.98o.- ért tudok küldeni tárcsánként.ferodo.
Normális Áron........de hülye név.
Ittmiafaszvan?
Steelhorse motor Pécs,a gyári tis normális áron adja
Hol tudnék venni normális áron első fékbetétet 03 636-hoz?
Szasztok végre "kész a gép" legalább is a faridom javítva újrafújva most már olyan a gép fényezése mintha gyári lenne de ha valaki összebassza annak rendesen össze kócolom a fogait . .Jöhet az oil csere fék oil csere aztán kész a bringa lehet csapatni .
nemistuttam hogy lesz fedettpályás kinézmagasabbra vb
Rendes gyerek lesz ebből
Ha újból havazna akkor így kell neki kenni

http://youtu.be/OX_weIUwd_o
Ilyen géppel lehet gyengén motorozni hol az önbizalom TOMI MEG KÜLÖMBEN IS MUTASD MEG HOGY KI A FASZA GYEREK!
Tuti az utód
Te mit tudsz miben leszek erős ? meséljémáne
Kaszás Tomit nem bántani mert valószinü hogy az idén nagyon erős lessz/ valamiben/
Az poén, itt is ma lett beindítva a gép novemberi állás óta. És pöccre elsőre indult. Nálam amúgy a telószimmering szarta össze magát.
100 pezó.

Pancser.
Jó pézé megcsinálom.
Na majd lelégtelenizem.....csak lancom meg nincs... se emeloim,,,,,
párás az olaj...az meg ugye viz és levegő.le kéne légteleniteni.vagy asszony kitekerte a légtelenitőcsavart
JO HOZZA
Sziasztok!

Segítséget kérnék. Most szeretnék olajat cserélni a motorba, csak nem tudom, hogy milyen típusút kéne beletenni.
Zx6r 2001-es , nem pályázok vele, de szeretem magas fordulaton használni. A 10-50-es jó hozzá vagy valami mást válasszak?

A válaszokat előre is köszönöm
Ma beinditottam a gépet oktober ota allt.......aksi patent... de az olaj elpárolgott....... es a fék is beszart allo helyben! hogy a gecibe lehet ez? beesik a fekkar!