Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit gondolsz a 187 milyen méret ?
Amíg nem mondod meg mekkora a cerkád addig itt nem segít senki.
Sziasztok.
Olvasgattam a fórumot kicsit, úgy gondolom jó helyen kérdezek, de majd szóltok ha eltévedtem.
Most akarom elkezdeni az intenzív motor jogsit és utána egy zx6r a cél. Lenne pár kérdésem ha nem gond és tudtok rá válaszolni.
Teljesen kezdő vagyok, de mindig is ilyen motort szerettem volna, beszéljetek le róla ha rossz választás (22éves, kb 65-70kg 187cm srácnak ) (bár érdekes lenne pont ebben a fórumban. Másik: most nézegetem a választékot, nem sok van, de melyik évjárattól felfele érdemes venni? (max 1.5milla használt) Olvastam gsxr fórumon, hogy azt elvileg 2005től érdemes, zx6r ügyében van ilyen dolog? Illetve ruhákból+sisak is kell majd :)) No meg olyan kérdésem lenne, hogy átlagba mennyit fogyaszt városban a moci?

Köszönöm szépen előre is a válaszokat.
Mer állandóan csörög az a szar , és már agyhúgykövet kapok tőle.
Zupperlotyóscuncimókisbogár!
Amúgy meg faszé nem hísz fel? Fórumozgatsz itt ratyi szuzukis!
190/55 mind a kettő, keveréket most nem tudom, majd megnézem, de nagy valószínűséggel hárd.
Ja közbe rájöttem hogy kell az és de ez igen jó
lengéscsillapítás
? leng pi ás meg Csilla pi ás vagy mi van. Nem iszol eleget hogy ilyeneket kitalálsz
Hy!

A gumik elsők, vagy hátsók? Milyen keverékűek, és évjáratrúak?
....

Mongyadmááá?

Husabergfannn!
Már csak az apraja maradt! Irgalmatlan akciók! Egyet fizetsz mindent vihetsz!

ZeroGravity fekete plexi 5000.-
Gumimelegítő Tech-six, a hátsó már javítva volt, de működik 20000,-
Esztergált réz bukógomba csavarokkal 5000,-
Első-hátsó lánckerekek: gyári első-hátsó, 45 fog 1db, 46 fog 2db ebből az egyik 0km-es 7000,-
Komplett gyári kipufogó leömlő-összekötő-dob 15000,-
Dunlop D211 szlikk 2db az egyik nagyon jó állapotú 10000,-
köszi, igen, ilyet keresek
remélem segítettem
Tedd vissza a láncot... vagy először tágítsd meg utána szereld le a láncot vagy egy láncdarab meg némi furfang és már lent is van
Valaki tudna nekem segíteni? érdekelne, hogy egy 2003-2004-es zx6r bal oldali idom mennyi körül mozog most? tud valaki szerezni?
ja.127nm -rel kell huzni,tehát még fix szár se kel hozzá elég egy racsnis dugó...de a sok buzi lehuzza mint az állat..csak azt nem értem minek?tolatnak?merthogy ellentétesen forog tehát rászoritja magát...
kishaver te meg gyere el hozzám oszt lepörgetem neked amig tüzet adsz...
postával?
postával
ha 17 pénz akkor minimum MRA. ha lesz neked másik akkor 3 000 a plekó+ csavar megveszem.nekem a töröttecske kell. kösz.
Köszi a segítséget, a 25-ös dugó kulcs nekem átugrott rajta úgyh vmi csőből kellene fabrikálni hozzá egy négylapú kulcsot csak még nem volt rá időm ... de ha van jobb ötletetek szívesen meghallgatom!
ha ugyanolyan lenne,akkor igen
nem tudom miért pont ez a fajta drága,nekem ugyanolyan műanyag mint a többi bár tény hogy a szélvédelme ennek a legjobb azokból amit kipróbáltam (4 féle) de teljesen irreális az ára.a csavarok árától is lehidaltam,lehet hogy igazi aranyból készültek?
itthon úgy hallottam ezres darabja
http://www.ebay.com/itm/Motorc...

max 6 ezer lenne ebay-ről...
mivel folyamatosan használatban van,nem akarok plexi nélkül maradni.
rosszat postáztak,17ért viheti akárki csavarral,kawa felirattal. illetve ha visszacserélik,viheted a töröttet ingyen,szólni fogok.