Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi van joeval ? már lefeküdt aludni?
156LE keréken és nem eszi a hígat sem.JA az meg oly szar volt hogy kiköpte
köszi,Neked meg boldog nőnapot,de majd holnap a Bunába megbeszéljük!Gyanítom benyomok egy vagy két sört
azt a sűrűt is kiköpte,akkor mi lessz valami hig lónyállal?
Ja én akarok az első lenni BOLDOG ZOLTÁN NAPOT
Akor még nem az volt bent. még amivel vettem friss jó oil
abból aszempontból jó a liqui moly,hogy oldja az ariel,és nem kellett pólót venned!
Akkor lefelé fordítom a kipuffot úgy is prüszköl
Na szóval mindegy mit teszel bele nagy különbség nincs én ezt a liqui-mollit használom még megy a motor a váltom talán 1 picit finomabb. de mondom mindegy csak 5,10w- 50,60 legyen
szóval 5w30 vagy 10w60 ? és mit lehet tudni a Liqui Moly-ról? van olya jó mint a Motul? Te is azt használsz?
Az a liqui moly olyan mint a régi Balatoni sör,csak kerékmosónak jó!
5w30 motul 300v factori line tipikus verseny olaj!
motul 300V van benne azt hiszem 15V30-as, de nem biztos power commander van a motoron, elvileg a blokkhoz nem nyúltak, de 106-os benzinnel megy és az okosok szerint ez csak úgy lehet, h leszedtek a hengerfejből, majd mérünk egy sűrítést és akkor kiderül..
ezek tudatában milyen olajat tennél bele?
akkor mindenkit oda vágsz!
Majd belerakom azt 2 alukereket amit ott mögötte látsz
Mi az hogy szét tekert erről mesélhetnél meg arról hogy a blokkba bele van e nyúlva vagy még gyári és eszi ami most van bent az milyen ××w-××
Jó lett basszus pöpec agép egy hibálya van hogy a felni szine cbr 1000rr HRC ! DE KOMOLYAN NAGYON JÓ LETT GRATULA
Sziasztok! Tudnátok abban tanácsot adni, hogy egy széttekert ZX10-esbe amit csak pályán használok milyen olajat tegyek?
1 Hét meg is ünnepli az ország Márc 15
Mikor kezdődik a pályázási szezon ?
Jó 1 dög lehet viszont eléggé pixeles a kép + van 1-2 karc is .
Nem pofázni a pixelek miatt ez van .majd lesz jobb kép is még a karcok előtt
Ez Jó lesz ?
erre nem gondoltam

igazából azért kérdem,mert ismerősöm autóval úgy járt,hogy valamiért megbüntették és nem engedték tovább azaz elvették a forgalmit addig amíg nem fizetett 200 eurot böntetésként . Na ezt én nem szeretném megérni.