Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tomi dobj már képeket agépről ha kész van!
Ha nem tetszik nekik akkor húzol egy kövéret nekik és ráadásul akkor még a faszukat sem fogják belerakni a kipufogódba
a te féktárcsádra?kérdezd meg az asszonyt
ER 6N 2005 féktárcsa garnitúra felmegy az enyémre?
igensajnos mar a mostani is elkopott!
:) köszi :)
már az összes dobomat elkoptatta perec
Sziasztok! Nincs valakinek elfekvőbe egy 2003-2004 zx-6r hez valami jóféle kályhacső? :D Nem nekem kell az egyik havernak. Szép hangú reális áron...
aggyad vissza!
20000000000000billió ejró
hujje
felhívtuk a telszámot és 10rongyért visszavette meghívunk belőle egy sörre vagy egy csomag teszkópelenkára
ja es ha penzt talaltok az is az enyem!
homárok! nem emlekszem kiknek adtam kolcson az emeloimet!
elso emelo: fekete! csobol hajtott, vaznyakban emel, azthiszem volt rajta sargaval telszama a keszitonek!
hatso: fekete zartszelvenybol, szelessege 2 csavarral allithato, emeloszemnel emel, ezen is volt sargaval telszam

ha valaki raismerne.....
Olyat én is szoktam
Üdv!
Pest megyeiek, és délebbi kollégák ajánlom figyelmetekbe.


http://www.sportmotor.hu/motor...
Joe bácsi!

Ha majd ráérsz olvass mailt...
Csőzet hülye kérdés mint mindíg Horvátok mennyire tolerálják a nyitott spordobot mondjuk az enyémet ?
ébresztő fel!

Hívott a faszom..te hittá -én csak visszahíttalak,de mivel basztá felvenni ézért csupán bariból én is basztam fővenni..
udvaron melóztam és megcsinátam egy gecijó gulasht is/ez vót az első/...ezé nem vettem fel.na menek pakóóni..meg kitolom Negrot...főkelni nyámnyilabanda.
jól hangzik
Ötezeré elmegyek veled motort venni. | vicceltem

Vidd ddt-t, ő helybe belerak egy négy tértképes pc-t meg beletekeri az órába a valós kilómétert mintegy 3 perc alatt, ha akarod, ha nem!
Budapestiek, Tolna megyeiek ajánlom figyelmetekbe.


http://www.sportmotor.hu/motor...
köszi, mindenképpen fogok magammal vinni valaki úgyis a vásárláshoz. lehet, hogy innen a fórumról majd. szerintem jöv héten el is kezdem a jogosítványt. bár eléggé elszomorodtam, amikor megtudtam, hogy 2 évig nem szállíthatok 2ik személyt :( mennyire büntetnek ha elkapnak?
hívtá, hívtalak aztán megin akkor most mivan?
Osztom DDT véleményét énis fostam hogy jaj sok km van benne én 29e rel vettem a 03 636 otelső évben 11e raktam bele, ugyhogy szerintem még az a 29e sem volt valós. most lassan 50e van benne de tökéletessen megy egy csúnya hang nélkül 5e km után olaj csere és meghálálja a törődést. Énis csak utcán használom amugy. a 05-06 ost ajánlom énis, ha jól jött volna ki a tavaji évem idén énis 05-ös el mennék de majd talán jövöre. sok sikert a vizsgához meg a lehendő mocihoz
hát...csak má találkozzunk..márc 15.-én nem nagyon fogtok motorozni a pancsin......10 fokban ki nem menj,mert ott lesz vége a szezonnak..és a szépen ujonnan felmatricázott motorkának:)hallottam ám