Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

el sem hiszem. találok egy nekem való plexit ami nekem való és nem eladó még hibásan sem
csak egy kérdés mennyi az a sötét plexi?
egyenlőre marad a plexi,ugyanis ahogy a képen látható nem sikerült ugyanolyat postázni
Szóval:
Jobb oldali zsír új sötétített bubis plexi, arany csavarokkal,anyával alátéttel,Kawasaki matricával eladó.
Illetve cserélném olyanra mint a bal oldali,csak törésmentesen..
Hazudtam. A hátsó tengely 127 Nm, ez csak 125Nm.
Motort falhoz tolod, kalapácsnyél át a keréken, valaki ráül. 25 -s dogkulcs, rövid hosszabbító, hajtószár összerak, rádugod az anyára, majd a hajtószárra ráhúzol egy 2 méteres 1/2-es vas csövet, ezzel megnövelve az erőkart. Fogak összeszorít és nem megrettenni a recsegéstől, nyekereg mint az állat ahogy lazul. Ez a csavar van a motorban a lagnagyobb nyomatékkal lehúzva.
Alátét nincs ráhajtva az anyára?
10 óra kerti munka...pfejjj-de jó volt..teljesen kicombosodtam...meg elfogyott az uccssóópálinkám is
kawaszeki@freemail.hu a címem miatt. küldjed.

ssp 600 a kawasaki vezet!
akkor melegítsd gázlámpával, arra vigyázz hogy a kis lánckerék tengely szimeringje ne égjen ki.
Most próbáltam légkulcsal de nem jön le...
persze csak megvárom hogy a másik ideérjen,szerintem lovaskocsival jön amerikából
légkulcs! bármelyik gumis műhelynél lepörgetik egy dupla kávéért. telószár becsomagolva szivacsba és be téve a lengővillához , igaz kókány csákány de hasznos.
Hali! Lenne egy olyan kérdésem h a kis fogaskerék anyáját nem bírom leszedni meg a fogaskereket se tudom kitámasztani seh se ... Tudtok vmi trükköt a levételére?
Tavaly volt nyáron szerelőnél,kicserélte a gyertyákat is ,azt mondta hogy a kompresszió is tökéletes mindegyik hengerben.Karbiszinkront is csinált rajta.Akkor nem tom mitől lehet.
Nem hiszem hogy a sportdob miatt csinálná... Kocsinak pl. akkor szokott traktor hangja lenni ha nem megy az egyik henger. (meg ha régi dieseles a járgány) Szal én lehet a hengereknél keresgélnék.
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem ,mégpedig.
98-as Kawa zx 6r-em van,és néha olyan hangja van mintha traktort vezetnék alacsonyabb fordulatszámon.
A motorba óra szerint 18ekm van.
Az olajba kb 2000-2500 km van castrol power 1 racing van benne.
De ez nyáron is mindig így van nem csak most jött elő.
Magas fordulatnál nem érződik vagyis nem hallatszódik.
Cseréljek olajat vagy szelephézag állítás megoldaná a gondot?
Ezt mind gyári mind sportdobbal csinálta.
Köszönöm előre is a válaszokat.
Felnit akarom majd ílyen vagy nagyon nagyon hasonlóra fujatni azért kellene

És köszi mindenkinek aki segített ,
köszi a tanácsokat. azért tegnap este kimostam a mágnes sor "fogát", egy botcsinálta centrifugál szűrő ami gyűjti az olajsarat és a fém cuccokat a blokkból, ha oda beakad biztos K.O. a tekercselésnek. de ha a kis mágnesek kirepülnek 12-13 000 környékén az is mókás dolgokat tud összehozni.
Köszönöm még1x

Nem tettem még bele, majd csak akkor fogom ha visszateszem a tankot.
Orulok, hogy tudtam segiteni.

Be is dobtad mar a motorba?
Húú ezt inkább ne ajánld... ezek a faszok nagyon leszopattak egyszer.
Ha patent munkát akartok visszakapni, akkor http://www.grobelox.hu/.
Azóta mindent ide küldök, színválaszték van bőven, nagyon jól dolgoznak és ami a legfontosabb, hogy náluk még egyszer sem sérült meg semmi...
soroksárin kifele van egy eloxos én ott csináltattam anno mindent a hatopsra....maj mekkeresem ciméd de most nem mert mennem kő inni..motorosbulivan..kaszás te nem jössz farsangra? még ideérsz:)
az meg a másik...
Mondjuk hiába keresed. Eloxálva van.