Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na 2 Joe csütörtökön mi lesz ?
Köszönöm a támogatást . akkor nem csináltunk ezek szerint rosszat!
A kis cseles
Befejezte tanulmányait
És mit írnak a sírjára ?
Én a szakdogámban úgy oldottam meg a LED-es fényvetőnél, hogy elfűtöttem rajta a felesleget az ellenállásokon... Így kevesebb volt a szopás vele, védésen meg előadtam hogy hogy lett volna elegánsabb.
Miafasz? Azon az ablakon látod az olajat amikor megy a gép? Én úgy tudtam hogy olyankor ott egy csepp olajat sem láthatsz.
Megint viszkizel ne tagadd ...
Szinkron elott nezd meg a szepehezagot es ha kell allíts rajta es utanna szinkronozz. A dadogás talán lehet attól is, hogy az alapjárat állító csavart tekergetted és nem a megfelelő pozicióban van. De vannak itt okosok akik majd mondanak közelebbit.

Ha az olaj viszkozitására gindolsz akkor ha full szintetikusat hasznalsz az tenyleg "folyós" de az egyáltalán nem hátrány nem kell ennek mézsürűnek lennie. Milyen olajat használsz?
inkább karbi tisytitás.gzorsitófuvóka ...
kurva billentzűyet
Aki tanár az tanárian adja elő/pl ROLI/
Sziasztok.

Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy most cseréltem olajat a motoroba, és ha ott oldalt azon a kis ablakon nézem, akkor az olaj úgy folyik mint a víz, persze már mikor meleg a gép.Eddig nem is figyeltem.Meg van még egy probléma, hogy 5500-6000 között nem akar menni csak dadog, de ha átpörgetem azon a részen akkor megy mint a golyó.Nah szerintetek mi lehet a baj? Lehet karbiszinkron kéne ?(2001-es zx6-r ninja)
Várom a válaszaitokat.
Jó pap is holtig tanul
hát ez nagyon szép volt
Köszönöm az infót ezzezl is okosabb lettem/most komolyan/
Úrnak születni kell paraszt terem mint agomba /ez egy közmondás/
Kiezabuziaképen?
Hat hogy az nem egy kifinomult módja a problema megoldasnak. Ugyanis a gyári relé úgy működik, hogy van benne egy bimetál amit a rajta átfolyó áram felmelegít, így elhajlik és kiold, ekkor lehűl és újból zár. Ez adja a villiogást. Ennek a gyorsasága (illetve lassúsága) a rajta átfolyó áramtól függ és gyárilag a 25w-os izzókhoz van méretezve.

Ha Beraksz egy ledes indexet ami kb 5W-os az gyorsabban fogja villogtatni, ezért beraksz egy ellenállást amin a fennmaradó 20W-ot elfűtöd, hogy jól villogjon. Na ez a nem elegáns.

Amit én csináltam az egy kis áramkör ami fix sebességgel villogtat.

Ha szigoruan veszed egyik se jó megoldás mert se az ellenállás se az én elektronikám nem gyorsul be ha kiég az egyik izzó, amit pedig ha jól emlékszem a kresz előír.

De ha nem akarsz forrasztgatni meg nyákot csinálni akkor vegyél ellenállást azt nem nagy kunszt berakni.
azt hogy nincs rajta öltöny...mert ő még motorozni is abban megy
Mire gondolsz hogy nem elegáns
kurva a frimél...majd ha megjavult.
Az is megoldás csak nem elegáns. Ráadásul az enyém az egy ezresből megvan
ómBréZi! Küldtél mélt vagy nem vagy mi...
Ellenállást kell beépiteni mind kettő irányjelzőhöz/ kb 2000ft/db/ ágó-nál kapsz!
Ez meg egy strici ...

Bikepics