Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó erre mit mondjak? ne vegyen.az enyémet (km-futásban) hirtelen csak krisztianfz6-hoz tudom hasonlítani.gyorsulási versenyen 3. lettem,aki előttem végzett 2db ago-s yoshimura-s 636os volt.fogyasztásban túrákon megállok 5 körül.hozzányúlni nem kellett,aggódnom a hazaérés miatt nem kellett.sőt félig karbiszinkronra elvinni mert ennél jobb teljesítmény ÉS fogyasztás nem lesz.
nekem ennyi bizonyíték elég.a többieken meg nevetek magamban akik kergetik a lehetetlent..
Persze............mer a magyar vásárló hülye.Komolyan.Álmot kerget.Nagyon.És ez nem csak motornál.Szinte mindenhol.És más nem számít csak az ár.
Másik fórumon is volt most egy ember aki közölte, hogy nem akar 3-4 éves 20 000km-es motort venni. Akkor ne vegyél. 4 éves 9000km az reális.
Azt mondtam meg sem kottyan neki nem azt, hogy annyit megy el. Kevés az olyan motor ami 20-30e után szétesik. Azok már mind 3X visszatekert 100e km feletti gépek. Persze a hülye megveszi a 10 éves motort "30e km-el" majd miután 40e-nél beadja a kulcsot szidja, hogy szar Suzuki, Honda, Kawasaki, Yamaha stb.
Még keveset is mondtál a 70-80e km-rel.Annyit inkább a széthajtottak mennek el
Totalcaron volt nemrég egy cikk (kereskedővel),hogy lehet ha a magyar vásárlók nem várnának a csodára,akkor nem lenne ennyi visszatekerés..
Köszönöm a segítséget, nekem is fura volt és sok ilyen Km állásos mocit látok. Igen sajnos nem értek hozzá egyáltalán. Ha aktuális lesz a vásárlás (amint végzek a jogsival ami 1hónap kb) úgy esetleg valakinek a segítségét igénybe venném innen a fórumról. Természetesen meghálálom
Nem. Az biztos, hogy vissza van tekerve. Ha valaki nincs csődben az legalsó hangon is évi 3000km megy a motorral. De a 6000-8000km sokkal reálisabb. Erre majd akkor jössz rá amikor megveszed és év végén 20 000-et mutat az óra. Adódik a kérdés, hogy ez a motor évi 2000km ment? Az 7-8 tank benzin egy évben. Röhej.
Rendesen karbantartott motornak 70-80e km meg sem kottyan utcán. De ha ennyire nem értesz hozzá akkor vigyél magaddal aktív motorost a vásárláshoz.
óóóó ne már !
Aki gyors a gyorsba menjen
Tudod veszélyes ám a lassú a sok amatőrrel
Ha mégis együtt megyünk.. velem különösen vigyázz
Ok ott találkozunk és nem biztos hogy a gyorsba megyek ( mert az jobb érzés hogy a lassabbaknál 1 picit gyorsabb vagyok mint hogy mindenki elhúz mellettem ) amúgy kell a bemelegedés azért a lassabbat preferálom
én is kicsit iggulok mán
Gondolom a gyorsba mész majd kifigyelem a technikát
Köszi a válaszokat, ha annyira tele lennék lével akkor újat vennék :P
Akkor keresek 2k5-2k6-osat ha nincs 2k9 eladó. Egyen meg is akadt a szemem ami 1.150.000 és 13700km van benne. az soknak számít motornál? Amúgy meg nem pályázni/versenyezni akarok vele hanem közútra lesz :P meg kicsit hosszabb túrákra, persze arra túramotor kell de azok nem tetszenek :D
Ha isten és a párt na meg az időjárás is úgy akarja igen
Hát én nem szomorkodnék a 2:00 val óvnának
Komolyabb versenyről beszélek. Ob-n, Alpok Adrián pikk pakk lebuknál. Már ha értékelhető tempót mennél. 2:00-val valszeg nem óvnának meg mert nem kerülnél képbe.
Köszi az okfejtést!
Mindig tudtam hogy van érzékem beleválasztani :)
Versenyen meg simán indulnék vele... át kell matricázni zx6rr -re, mert ugye az ipp 6kilós
Természetesen ez az én véleményem.
07-08-ról én személyesen 5 blokkhibásról tudok. Nagyon nyomatékszegény a 636-hoz képest és a váltóelosztása is szutyok. Nem egy eltalált konstrukció. A 2009-es 2 klasszissal jobb nála de olyan nincs is a használtautón. A 05-06 636 nagyon kitalált gép. Egyetlen hibája van, hogy nem indulhatsz vele komolyabb versenyen a 6kilósok között. De ha ez nem számít akkor azt kell venni.
ŐŐŐ ja hööö! Mivel jó forumon kérdeztél be előre vehetlek, de eléggé fullon vagyunk :)
Viszont fingom sincs ki vagy /meglepő módon/

Dobj egy mailt.. ott megbeszéljük!
szeebusz bari!

látványtervet puszira csinálsz nekem a 6os ra?
ha kell küldök képet! és persze a matrinyárt tőled vecem!

na hö mi?
Miért jobb a 05-06-os mint a 07-08? Volt ott valami gond, azon kívül hogy rondább?
Vagy 05-06-ost vegyél vagy 2009-től. (Gyártási év nem forgalomba helyezési.)
csokolades villanyóra
lehet hétvégén lecgótudö pilis fele!
leszel e társalogni?
nincs 1 felujitas idejére feltehető 520as láncod a nagyobb áttételre?
üléspupu kell még? nem baj ha igen csak lassan a kertbe leködölöm a narancsot oszt gondoltam bö he....
de ha bárkinek bármilyen lom van eladó tessenek szólni vagy kézzel inteni és itt helyben a kocsinál átvételre kerül a sor!


Akinek van 14 lánckerék vagy 43 lánckerék az is sípolhat a mellkasával!

mára ennyi....de ha meglátom h senki sem válaszol letörlöm magam az oldalról!
Valaki jön 03.15.-én Pannoniaringre körözni?


No ha így teli vagy lével gyűjtsél hozzá még egy kicsit aztán vegyél egy bmw s1000rr-t.... ...nekem!
05-06 636-ot vennék még egyet ha vennék, de helyetted nem tud dönteni senki. Vedd azt amivel azt hiszed nagyongyorsantudszmajdmenni, vagy jobban tetszik, vagy szebb a színe. A kawa az kawa!
A fogyasztásról meg annyit hogy mikor kevés van benne én mindig tankolok.
hello.
el.
nem gond.
lebeszélünk.
semelyiktől,ne vegyél.
ne a gixer fórumon olvasgasd-ott nincs kawa tulaj,tehát honnan tudnák.
ez nem moci.
nincs mit.