Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

se színkód se árnyalat nincs rá.és eltalálni sem fogják.egy festék ugyanis más más árnyalatot kelt különböző anyagokon,anyagminőségeken sot az alkatrész poziciója sem mindegy/álló-fekvő/
ezért van például az hogy egy jó autófényező is tud egy telfénynél is produkálni szar munkát ha a géptetőt mondjuk állva az ajtót fektetve fényezi..tehát ha csak bele akarsz ködöltetni a telószárba biztosan nem lesz ugyanolyan mint az eredeti ha meg az egészet lefényezteted akkor is más lesz mint a gyári.
Kedves Giszo fórumtársam!

Köszönöm szépen önzetlen segítségedet!
Az gyárilag olyan, arra nem fogsz színkódot találni, max ha kiveszed, beviszed a festékboltba, és színkártya alapján kikevernek vanami hasonlót.
Csőváz skacok kéne az arany telószárak színkódja nem sürgős ám de ha tegnap írtátok vólna meg már az is késő lenne , .

ja és kössz , .
ha télre lefeküdnél aludni,majd tavasszal egy csaj birizgálná a cerkádat álmodban,az sem elsőre állítaná a sátrat.
nálam a tél utáni beinditás ugy néz ki hogy 10 mp ig forgat ,majd mikor nagy köhécselve darabosan beindul akkor csörög rángat dadog és ez megy 2 percig-tiszta szar..ettől még ultrabrutál.
Nekem az egyel öregebb széria, szinte minden alkalommal leállt az első hideg indításnál 2-3 másodperc után, de második indításnál már nem. Először is önts bele olajat, nem véletlen van szintjelző ablak azon a blokkon, illetve meg kell nézni minden nagyobb túra után vagy sokáig tartó magas fordulatú használat után. Ehhez nem kell szerviz!
Ha már van benne olaj, indítás után próbálj egy kis gázt adni úgy 2-2,5k fordulatig, ezt tartsd 10-20 másodpercig és majd kiderül hogy mi lesz.
Sziasztok én egy 2008-as zx6r büszke tulajdonosa vagyok. A problémám amiben bízok ,hogy valaki tud hasznos információt adni mielőtt elviszem szervizbe nekem viszonylag új és én még nem találkoztam ilyen típusú problémával. Szóval lényeg, hogy ősszel eltettem telelni a mocit úgy ahogy kell és néhány napja mikor be akartam indítani kicsit megjáratni szembesültem a problémával. Ráadom a gyújtást majd pöcre beindul a motor és 3-4 másodperc járás után egyszer csak lé áll. Ezt megismételtem még párszor és ugyan ez a hiba volt, pöcre beindul 3-4 másodpercet rendesen, nem dadogva jár majd le áll. Lövésem sincs mi lehet a baj. Esetleg amire gondolni tudok, hogy amikor eltettem ősszel a motort az olaj nyomás kijelző kigyulladt mert az olaj éppen a minimumon volt és most lesz benne 12.000km és egybe akartam a nagy szervizet nem pedig külön… lehet hülyeség volt de nem vagyok benne biztos…. esetleg az elektronika letilt? de még ilyen problémáról nem is hallottam! Ha valaki tudna segíteni valami hasznos információval itt vagy akár privát üzenetben is nagyon megköszönném. Előre is köszi… üdv
írtam mailt
csicsregjé-mivan
Mi lessz igy velem most business nélkül. . .
max 15w50 15w40 nincs. Amugy nem tudom mi a baj vele A Kawaszervízbe is motul megy a motorokba, és még soha semmi probléma nem volt vele.
nekem van
Liqui Moly 10-60
Atti beszélnünk kellene nem forum téma, de akár nagy lové is eshet belöle, Ha van autobontós ismerös akkor keress meg . csö. (ja telot cseréltem és ugrott a számod. az enyémet tudod de ha nem itt van nesze 06302129853 csöváz
Ha szeretnél küldök neked jó olajat ha érdekel adatlapomon elérsz!
azért annyira nem.

Gondolom te az olcsóbb olajakra gondolsz,hogy jó Fuchs stbstb...

Azért rakok most 5100 15w40-et ,mert te is tudod,hogy eszi az oljat ez a széria ,hogy miért szereti nem tudom de nem tudok mit tenni ellene talán így,hogy vastagabb az olaj kicsit kevesebbet fog enni.

Amúgy te mit raktál bele ha nem Motult ha szabad kérdezni ? most komolyan.
2006-os 636 ból maradék blokk cumók ócsójé! A főtengelyt ha valaki meg tudja heftelni, szerintem még fel lehet köszörültetni simán. .
Ok, rendben. Majd hívj ha tudod mikor vagy erre pontosan.
Nekem az van benne és nincs vele bajom.
Vazz,

a kormányteló eladva, hétfőn viszem el ahogy megegyeztünk.

Laci
Nálam nem vált be, zabálta. Más gond nem volt vele:) .
és ha elmondják hogy a szart ne edd meg akkor azért megkóstolod?
motul sokkal inkább suzukiba való.cseréltem fogalmam sincs rengeteg olajat már ..sőt ki is próbáltam mindet.Kawasakiba.általában csak extrém körülmények közt.mostmár csak egyet használok.
ha lesz suzukim abba pedig majd motult rakok...ebből fakad hogy sosem fogok motult használni.
csasznyi egyet mondok olyat,hogy IGOL na olyat csak akkor rakj bele ha meg akarod ölni hiába az van rá írva,hogy versenyolaj de én a 4t robikapába nem raknám az biztos. Esetleg a játda széle mentén előjövő hangyabójt vagy gazt kiölni jó másra nem.

Castrol határeset legalább is nálam én a mostani motort azzal ontöttem fel elösször ,mert azzal vettem mondom kipróbálom háááát 3000 párszáz km-nél lecseréltem ,mert akadt,ragadt a váltóm azt meg nem szeretem.

Motul sztem a legjobb legalább is nekem

A többi jóságot meg még nem próbáltam .
Miért is ? nem vitatkozni akarok csak érdekel.

Amúgy ismerősömnek is az van a 05-ös ében és semmi baja nincs vele.
Sőt én is használtam az enyémbe ilyet mondjuk a 10w40-et de az nem jött be nagyon akkor raktam bele 7100-át az nem volt rossz .De idén ismét 5100 -át rakok bele csak 15w40-et próbálom ki hátha az jó lesz ha nem akkor csere ennyi hisz a puding próbája az evés nem .
Ami még megmaradt a robogómról:

ZeroGravity fekete plexi 5000.-
Gumimelegítő Tech-six, a hátsó már javítva volt, de működik 20000,-
Extremetech Tech2 kormányteló 20 fokozat, tartókonzollal rögzítő csavarokkal 45000.-
Esztergált réz bukógomba, emelőszem, csavarokkal 9000.-
Első-hátsó lánckerekek: gyári első-hátsó, 45 fog 1db, 46 fog 2db ebből az egyik 0km-es 7000,-
Komplett gyári kipufogó leömlő-összekötő-dob 15000,-
Dunlop D211 szlikk 2db az egyik nagyon jó állapotú 10000,-

05-06 636 tuti jó minden de bármire felrakhatod miután megvetted