Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyes. Nekem is Bus és Terence a kedvenceim. Mondanom sem kell, összes filmjük divxben a vinyómon (kb 110 GB)
egyik kedvencem. Film+-on sokszor találkozni vele
"Bizony, bizony amilyen időket élünk..." - Steinberg ügynök alias Terence Hill, Nyomás utána
Ja azt kell bazdmeg. Mire nem kell manapság adó. Lassan lesz adó arra, hogy mennyit ver a szived vagy mennyi levegőt szívsz be. Szar egy világot élünk manapság.
Teljesítményadót fizetni, azért kell.
Jó kis állott benzin.... hmmmmm fincsi
Akkor meg minek a sok ló?
Amúgy nekem olcsón van a telitank még tavaly szeptemberi 380-as áron töltöttem tele Most meg 442
Én ilyen benzinárak mellett nem forgatom 5000 fölé
Jah, hogy az a baj
nem kell nyélgázzal indulni és nem emelgeti
Igen erre számítok, remélem azért 3-ba már nem fogja emelgetni az elejét úgy, bár a faszomse bánná akkor legalább menőbbnek néznék ki
Ja, azután figyeltem rá rendesen
De 200-at el kell menjen egy tankkal és akkor nem is nagyon finomkodtál vele
hmmmm és akkor jobban fog harapni alacsony fordulaton, csak kevesebb lesz a végsebesség?!
Ekkora fasz is csak te lehettél...
En adok neki most egy -1/+2-t hátha dob rajta valamit
Húh azzal egyszer beszoptam. Alapból tartalékon mentem és kifogyott. Azt aztán tekergethettem szerencsére csak másfél kilóméterre volt a legközelebbi benzinkút
Az jó :)
:(

Köszi
elvileg igen, de most lesz cserélve. Gyárira.
Ha 2001 Zx-6R Ninjára gondolsz azon nincs visszajelző. Csak tartalék állás van a benzincsapon. Mész vele ameddig megy és ha el kezd fulladozni átrakod tartalékba és irány a benzinkút. Tapasztaltabbak számolják a km-eket. Kb 200 km egy tank benya
Jó addigra renberakom enyémet is

Áttétel neked a gyári még?
jah... Hát sztem majd legközelebb... De akkor tényleg kinézhetünk.
2001-es
Akkor megyunk hévvel
hülye vagy? Ki van vonatva a forgalomból...
Nezzunk ki csutortokon ringre ha tobbiek is mennek. Persze csak nezonek
Köszi.
De majd megkukkolhatod személyesen is. Úgyis mondtad hogy meglátogatsz.