Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze..itt a válasz és a reaksön:
Köszönjük levelét!

Tájékoztatjuk, hogy Ön a regisztrációja során megismerte és elfogadta Szabályzatunkat és szabálytalanság esetén az ezzel járó szankciókat is. Továbbá tudatjuk, hogy felelős kollégáink alaposan ellenőriznek minden
egyes esetet és szigorúan Szabályzatunknak megfelelően járnak el.

Továbbá tudatjuk, hogy a termékfeltöltési díjat az aukció indításkor számítjuk fel. Ha az aukció eltávolításra kerül, a termékfeltöltési díj nem kerül jóváírásra, mivel ez a költség az árverés elindításának díja, amely az Ön esetében is sikeresen megtörtént.

A Vatera Általános Felhasználási Feltételek (ÁFF) 2. pontja alapján a Vatera.hu az egyes szolgáltatásainak igénybe vétele esetén szolgáltatási díjakat számol fel. Az ilyen típusú szolgáltatások listája és a szolgáltatások díjtételei és az egyes díjtételek külön szabályai a Vatera aktuális díjtáblázatában tekinthetőek meg. A díjtáblázat alapján az aukciók indításakor feltöltési díj kerül kiszámlázásra az esetlegesen igénybe vett termékkiemelés és extra szolgáltatások költségeivel együtt.

Az ÁFF szerint a Vatera fenntartja jogát bármely felhasználó kizárására vagy bármely tranzakció vagy más tartalom, információ törlésére, amely a Vatera értelmezése szerint ellenkezik az online aukciós piactér megfelelő használatával vagy a Vatera szabályzatával ellentétesnek, rágalmazásnak, jogellenesnek, sértőnek vagy erkölcstelennek minősül.

Jelen esetben a felhasználó a Vatera piacterén sikeresen elindította az aukciókat, így a díjak felszámítása az ÁFF alapján megtörtént a termékek piactérre történő feltöltésekor. Amennyiben az eladó szabálytalanul hirdet meg egy terméket, akkor a feltöltött aukció a Vatera által a piactéren érvényes szabályok alapján eltávolításra kerül és ezért az aukció nem az eredetileg tervezett időpontig tart. Ettől függetlenül az aukció indításakor felszámított díjak az ÁFF alapján számlázásra kerültek, mivel az aukció elindult és a díjak az aukció indításával kerültek felszámításra.

Az eljárás jogossága mellett azonban továbbra is kitartunk.

Figyelmét és megértését köszönjük!

Válasz Bayer Attila:
költsétek gyógyszerre és mankóra,de nem az én pénzemet mert abbú gyálog házámenni se lesz pízötök!devla legyen veletek idestezsvíreim-átok üljön rájtad személy szerint rontás levítelíig.:)
pályán tilos kerekkeeeni és ezt 4700 an nézték meg?
http://youtu.be/UA_45DSy6dw
Joe papa nem szarral gurítasz
És volt rá válasz vagy sunnyognak a gecik ?
hát ez nem lett rövid
Ez aztán döfi JOE !
Vatera levelezésem:
Üzenet:
üdv vatera.
most azt kellene irnom hogy tisztelt vatera de nem fogom ezt irni.Tegnap 2o órát
töltöttem azzal hogy felrakjam a hirdetéseimet,amit mára töröltek és
inaktiváltak.citroen xsara picasso hátsó üveg ....termékkód:1551683537...kérdezem
a pontos okát ennek.mi volt a probléma a hirdetéssel vagza csak baszakodás a
multkori miatt?szándékosan megkérdeztem feltehetem e a hirdetéseimhez azt a
szöveget,hogy:tekintse meg további termékeimet.semmi más szöveg nem volt a
hirdetésnél mind szabályos volt...ugyanazt teszitek mint multkor?töröltök mindent
egy nap alatt de a feltöltési díjat kiszámlázzátok?mi volt a probléma?pontos
megjelölést kérek!azonnal.üdv,
Köszönjük levelét!

Tájékoztatjuk, hogy az Általános Felhasználási Feltételek 3/7. pontja alapján nem megengedett olyan tranzakció indítása amelynél a meghirdetett mennyiség nem a valós értékesítésre vonatkozik (pl. a vételár egy adott mennyiségre vonatkozik, de valójában csak nagyobb mennyiségben vásárolható meg) vagy amelyben a vételárat terhelő, egyéb költség kerül feltüntetésre, illetve annak feltüntetés nélküli felszámítása sem engedett (pl. nem valós szállítási költség, a fizetendő jutalék, csomagolási költség). Az eladó a valós szállítási költségen kívül nem számolhat fel semmilyen egyéb költséget.

Az általunk kifogásolt rész az alábbi volt: "Standard postai csomagként előre utalás után 1770 Ft/db"

Válasz vaterának:
Az összes létező médiában alátok fogok tenni mindenhol ahol csak lehet.Nyilvánvaló hogy egy értesítés is elég lett volna hogy:hé haver szólunk hogy a csomagküldésnél a per db van kiikszelve ez igy nem jó,mert nem felel meg az általunk alkotott betarthatatlan követelményeknek.Általában ezt az ember nem is figyeli véleményem szerint ,de mivel magatok hoztátok a nyomorék törvényeiteket és szerződési feltételeiteket ,ezért szép lassacskán elvesztitek az összes ügyfelet már aki még megvan.Mert csak panaszt panasz hátán lehet hallani rólatok.És mégvalami:mivel egy db terméket irtam jelen hirdetéshez igy hiába irtam azt a szállításhoz hogy 1 db-nem tudok többet küldeni ergo nem megtévesztő a hirdetésem mivel a hirdetés darabszámának megjelölésében az egy ---hülyék kedvéért számmal is leírom1 azaz EGY darab szerepel.És az ,hogy egy TÖRÉKENYNEK feltüntetett postai csomag díjszabása miért ennyi....nos ezért a postát kellene kitiltani..Keresitek a kákán is a csomót de keressétek inkább az agyatok helyén mert ott van csomó.Csomó víz.
Hozzáteszem :a letörölt termékek feltöltési díját ne ismétlem NE de ha kell leírom harmadszor is :NE küldjétek ki ,mert a büdös életbe nem lesz befizetve ha beszartok sem.Ugyanis nem elfogadott egyik bíróság előtt sem olyan szolgáltatásért fizetni melyért ellenszolgáltatást nem kaptunk.Mivel hirdetéseim éjféltől reggel 8-ig voltak fenn és csak ti nyomorék pubertáns pattanásos kis köcsögök vagytok fenn ilyenkor mert a meló büdös így aludnotok sem kell.
Továbbá tudatom hogy engem számos pontosan 3 alkalommal figyelmeztettetek ugyanilyen nyomorék mondvacsinált hibák okán.igy van.Szóljatok a biciklibelső karral rendelkező informatikusaitoknak ,hogy alkossanak olyan rendszert ,hogy ha én egy db azaz 1 db terméket töltök fel akkor a postázási sablonban ne jöjjön ki az hogy x ft/db a postadíj.És akkor nem lesz hiba-nem lesz letiltás,nektek lesz jutalék ,nekem lesz bevétel igy mind a ketten mehetünk Bora-borára ,ahol széjjelrúghatom az említett gyökér munkatársaitok seggét,mert ott még olajkenegető fiúkáknak is szartok lennének.Ha fájtak volna a szavaim vegyéterk nyugodtan magatokra mert ezek mind Ti magatok vagytok.
Öröm volt veletek vaterázni szarháziak.A letörölt több mint 100 termékemet inkább árulom a konkurens szolgáltatónál még ha magasabb is de fix díjért ,ott valószínűleg nem 1678 kis csicska ül aki bosszantja a népet regulázással.
najónapot üdvözlettel:Bayer Attila
U.I.:Üdvözlöm Alexet:)
kommunista ivadékok dolgoznak ott és mondvacsinált okokkal letiltottak a vatera piacteréről..mondjuk mindenki erre panaszkodik akit ismerek..de a lét pedig kiszámlázzák amit a feltöltésért felszámolnak.persze akinek lehet...
mivan nedmtudoleladni vagy nagyon olcsón ment el ?
nálam villanykapcsoló sincs..igy hát sötétse.. modtam má hogy a vatera bassza szájba a kurva annyát ?nem?akkor a vatera bassza szájba akurva annyáááát.
Olvad a hó tehát gyere jövő héten és adok belőle
Jobbulást kaszás úr remélem már megmaradsz ! Mondtam hogynem kell annyit úszodába járni meg sétálgatni -12 fokban!
Hát ez valami qrva erős amit az egyik emberem hozott 2 napig kínlódott mikor sikerült megfertőznie elment szabira. de már látom a fényt
van pálikád és beteg vagy?hát te beteg vagy
Dokihoz nem akarok menni 4 napja 38 c a lázam
tudják a többiek már hogy milyen liszensz kell merugye külföldia.maj megirom.de qpiék ingyenesen adják csak az orvosit kell elküldeni-nem tudom az érvényes e oda,merugye itt a biztositás a lényeg ..mert ha kinn korházba kerülsz nem fogod olyan örömmel szopatni az ápolónőket mint tennéd ezt idehaza...főleg ha marad mivel
te lehet de csak 1 napra és remélem sok helyivel hogy ne legyen esélyed.de oda kell valami külön engedély ?
Üdv a csapatban.
mivan nem tudol linkelni? na jössz szlovák kupára?legyen má kivel versenyezni legalább az első versenyen,merugyis lehagynak a pitsába....az elsőn
jah gondoltam a kettő=2. De tévedtem
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100003550810092 mi-van nemtudol közösségbe keresni
Köszi Mikor is vagy te ott megtalálható?
merakettőt bötűvel kell irni nem számmal...száddal amugyse tucc irni
kell valakinek a repedt plexi ingyen?
van hozzá 6db zsír új "arany" csavarom,az 3 péz.
Joe ! Ne titkolózz nekem a szervizzel kapcsolatban! Nem találtuk meg faceen az R2 szervizt, hacsak nem Rio de Janeiroban van. Szal?