Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm a választ. nem hullott szét !
De jó lenne egy ilyennek nekiállni úgy eldolgozgatnák rajta tényleg hiányzik a műhelyszag sajna rég jártam már ilyen helyen és régen is csináltam autót de azért simán neki mernék állni ,mert a tudás nem múlik csak fakul kicsit amit hamar vissza lehet hozni

Ok szívessen fogadom ha töltesz fel Picasso-ról kész fényképet rem. sikerül megcsinálni mondjuk idő kérdése ez is
Üdv. Kiskunhalason télüzö idén is lesz nem tudja vki
köszi!
majd teszek fel képet a kész picassoról...
akkor nem birja eldönteni...félig kész..mint az index:jó, nem jó,jó -nemjó,jó,nem jó
egy komplett sárvédő megy rá hátsó szélvédő tálcával természetesen a gyári ponthegesztések mentén...nem flexszel vagdosva az egy B6 os Passat..és igy van :2 nap
hálistennek volt hozzá egy ezüst a tarsolyban
Nem! Amikor tölt folyamatosan világít a piros. Amikor pedig feltöltötte akkor folyamatosan ég a zöld...
és nem ugy tölt hogy villog felváltva?
nocsak...tönkrement?mert a zx 10 topikban valaki hirdet egyet,de menet közben kiokosodtam hogy nem mindegy hogy 2004 es vagy 05 ös generátort raksz bele..a 04 es hullik szét és ezt módositották egy seeger gyűrűvel ,ami kb 5 ft...tehát a 05 öst kell belerakni mert az már nem hibás.visszahivás is volt ebből az összesre.de már nem aktuális.valamint a fogaskereke A-B-C-D jelöléses aminek passzolni akell az érintkező fogaskerékkel/kuplung/tehát A A val B b vel..stb..fontos az illesztés mert különben megöli a csapágyat pikk apakk,mert a generátor 2x annyit fordul mint a főtengely.
ja .....25 volt a generátor..
bázd... Vadi új. 1x volt használva. És nem is volt olcsó...
dobd ki a töltőt a picsába
Szasztok!

Szerintetek az normális hogy ha az akksit töltőre teszem folyamatosan villog a visszajelző? Egyszer pirosan ami a töltést jelzi máskor meg zölden hogy teljesen fel van töltve. És ez így egymás után. Múltkor amikor ez volt akkor cellahibás volt az aksi. (az egy kocsiba való volt) Na de most rámértem 12,55 V. Ráteszek egy H4es izzót frankón világít. (Vágom hogy az csak 55W-os) Na most akkor mivan? Jó, Nem jó?
Még annyi hogy az akksi november óta állt töltés nélkül.
üdv! megkérdezhetem mibe fájt a generátor a zx10r-be?
Az durva elég nagyot csattantak vele .
Ezek közül a Bömbinek zok szó nélkül és az Astrának is simán oda "csak" nyulványok + padlólemez ,c oszlok, hátfal és még egypár apróság kell de a most említett infóval picasso-nak mindegy már irány a roncstelep + zuzda .
Az uccsó ezüst milyen autó ? annak csak sárvédó ív kell + c oszlop és még egy két apróság szintén de az is kb 2 napos meló nem ?

Ha hülyeséget írok akk. bocs de gondolom már megszoktad tőlem , .
hát..izé..pont forditva van..az első egy G astra amire rárakni egy hátulját ugy kb 2 nap....a picasso meg csak annyira van oda hogy az emelőt a kipurendszernél nem lehet alátenni rendesen mert a fenéklemez a földre ér..szóval kuka a kasztni...
A BMW nem vészes és a picasso sem aminek nem mernék neki állni az az első fotón lévő talán .


Ja még nem mondtam kolegák lennénk ha te is karosszérialakatos vagyole
Hali
Beszélj a sráccal sztem korrekt!
http://www.miskolclive.hu/misk...
na majd akkor megnézzük milyen állapotban vannak. Olyan március közepe felé vinném ha nem gáz. Nálad amúgy át tudjuk cserélni a gumit rajta?
ennyi km-nél kb felesleges..szemrevételezés kis hallgatózás nem árt,,de még messz van bármilyen javítástól..van ngk -m azt nem kel rendelni..bár én 50 ezernél cseréltem enyémben a gyárit sok elektróda nem volt rajta..
Hát rendben Joe bácsi!
Amúgy gondolkodom hogy cserélni illene a gyertyákat is... Szerinted olyankor ellenőrízni kellene a befecskendezést, az injektort stb.? beállítás fasztudja... hmmm?
itt van e
hát Janou nem tom..egyenlőre lakatolok mert törik a buzik a szarjaikat..el vagyok látva rendesen.nem is tudom mikor lesz időm előszedni a JoeBlacket pedig ideje lenne elkezdeni felkészíteni a szlovák menetekre...
amit meg csinálunk azt szerintem ugyis nálam ,bár lehet ott faszom se tugyyyya..a vezetőség most eltakarodik motorozni spanyolba..ugyhogy majd március..
Nem akarom megzavarni eme magasröptű eszmecserét, de kérdeztem lejjebb hogy mikor vagy megtalálható az R2ben?
Most öszintén ezek buzik azt hiszik ezután még fizetsz is most tekintsünk el attól,hogy TE vagy a szenvedő alany ha ÉN lennék akkor sem látnának egy buznyákot sem a buzik nem normálisak az agyukra pfff idióta banda. Állítolag én is tarozom nekik kemény 800 Ft-al de azt nem értem miért viszont az emileket küldik néha-néha had küldjék a hülyék , .


A kerekelős videnyót + már láttam és akkor is tetszett és így ebben a jó időben + még jobban