Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hárendes gyerek ez úlátom.
jah és üdv az új tagnak, igaz én már üdvözöltelek.
a csapatot az egy t baszod...
hallod öccse miért törölted a galériát ?
Üdv köztünk hacci
Akkor üdv majd megszokod ezt a hülye csapatott
Lehetséges, hogy pára akkor, de ha jobb idő lesz elviszem szervízbe a biztonság kedvéért. Nem forralja a vizet egyébként..
Leírok én mindent magamról amit tudni szeretnétek, de nagyjából röviden :) 21 éves vagyok, Ózdon lakom, ZX6R az első sportmotorom, előtte quadoztam, de nem bántam meg, hogy lecseréltem
kis csicska vagyok, még szüleimnél lakok, de nem ők tették seggem alá a motort van normális munkahelyem miskolcon............
ja és kösz mindenkinek a segítséget
megkukkoljuk
m,ikor jössz má át inni?vagy muszály leszek én menni?
JA.rkettőmotorszervíz a közösségin
Ha vízzel keveredik az nem fura hanem baj. Az olajcsere ezen nem segít. Nem láttam még hengerfejhegesztő olajat. De a habzás nem feltétlenül van víztől. Forralja a vizet?
Működik már a service? (Üllői street)
és én? kötsög?
elnézést Maistro
A Muja csak szép, mint az új traktor én simán csak zseni vagyok..az okos a DDT...
az mit jelent nálad hogy habos?mert az hogy a szintfigyelőüvegben kicsit tejes vagy olyan mintha fehért lenne az a pára nem pár A hanem pára..miatt van.mert az az üveg az 2 üveg-közte légréssel.ésamugy kiafaszom vagy?mutatkozzá be rendesen
hogy a picsába lehet olyan? én azt adtam a 636 nak ami szerintem nincs is...kb 20 km-t ment összesen normálisan...de azon nem volt ilyen baj...csak váltó..de az elég soxor
na akkor tegyél 1 ajánlatot! és ha tetszik elhozom haveromtól! :) mert még nála van a komplett blokk!
Az érdekelne :) mert szerintem az ment szét nekem..
lehet van elado komplett hengerfejem! még nincs szétbontva 2000km et futott
Szerintem a Lazer ránézésre is gagyi. Csajomnak olyan van, hangos mint az állat. Zsír új sisakot is láttam amiben állásában lepörgött a belsőről egy réteg, és foszlányokba hullott szét.
Nekem Sokáig KBC-m volt, az egy nagyon jó ár-értékű sisak, ha akcióba kifogod, de 5 év után már nagyon megérett a cserére, pleximechanika is kikopott már, és egy idő után zajos lett + elég jól kitágult.
Most ruháztam be egy X-Lite X701-re még élesben nem teszteltem, de nem tűnik szarnak.
Töltök majd fel képet :) megkérdezem tőlük akkor, hátha tudjàk mi lehet a baja, de remélem nem fog sokba kerülni :D 870ért vettem, ninjàk közt nagyjàból ez volt a legjobb âron ebben az évjàratban
majd képet azért tölthetsz fel... Erről a víz témáról meg kérdezd meg itt az okosokat. CrazyJoe, Ddt, Mujahedin, Perec... Ők talán valami okosat mondani
Remélem olcsón vetted...
Attól hogy pusapos alsógatyát hordasz még nem lesz nagy a faszod. Tehát az olajcsere nem oldja meg a vizesedést, mert valószínűleg nem az eső esett bele. Szóval gyűjtögessél, csináltasd meg és utána motorozz sokat.