Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi :) 2004-es évjáratú. hát akkor lehet, inkább visszacserélem, míg levizsgáztatom, 10 percbe nem fogok belehalni és az a biztos persze, az olajat azt cserélem, csak fura, hogy vízzel keveredik, mert egyébként habos.. remélem, ha lecserélem nem lesz vele semmi gond
Először is gratula! Milyen évjáratú?
Ha jófej a vizsgabiztos elnézi, de hivatalosan csak a gyári dobjával vizsgázhat. Vagy ráfizetsz ha érted mire célzol.
Az olajat azonnal cseréld le, mert nem tudni hogy hány km van benne. És ugyebár 5-6000ként cseréljük. Ha az olaj vízzel keveredik akkor amikor leengeded látod rajta mert habos.
Sziasztok!
Vettem egy zx6r-t, ez az első sportmotorom, úgy hogy nem nagyon vagyok tisztába a dolgokkal, ezért fordulok hozzátok :)
Először is az érdekelni, hogy egy noname carbon sport dobbal műszakin átengednék? vagy ilyenekért szoktak szólni, hogy nem a gyári van rajta? meg van a gyári is csak érdekelne, a második kérdésem pedig az lenne, hogy az miért van, hogy az olajam szürkés színű? az nem lehet, hogy a hengerfejpakolás kiégett, és az olaj vízzel keveredik?
Előre is köszönöm
én sem szeretem a tömegcikkeket!
ja nincs amúgy tapasztalatom de eddig 3 márkát/kategóriát fejeltem szét aszfalton:
LASER joe bar team, jol nezett ki(nem is annyira) háááát ne ess el benne
AGV sealth: nem szar! de még bogárháló sincs hozzá(kapni sem lehet) és 100.000 egy plexi de legalább szellőzik benne a pofája a parasztnak!
HJC HQ1: hangos! más negatívumot nem merek mondani mer ilyen van a DDT nek is (volt) karbon fasza erős h.ring minusz kettő kanyar ba jó
X-lite 602: majd meglátjuk szép és igényes a kidolgozása nem hangos a tv előtt

szoval az auchanba vegyél sisakot mert ott kb 3500ft
Hali

Borsodban Tiszaújvároshoz közel tud valaki egy jó szerelőt? Ha igen írjátok már meg.
..madarastescos..
aki mongya!
eccer ráhúztam a bótba 1 újat a fejemre
a gagyi külső bizony gagyi belsőt takart! szúrós érdes kínai öregasszonyszőr lehet a bélés! ami persze mosható! de attól még nem jó érzés a pofimon! De ha minden áron ilyen baszóskardozós sisakot akarsz festek neked érbráss teddyhengerrel mert kb annyit er az az igenmegbecsült trademark!
Arany szived Pityukám azért vettem azt a szart,mert sürgössen kellett a buksi és nem volt FG csak ZF rohadjon meg. Ebbe belenyultam rendessen annyira szar ,hogy szinte fáj bammeg. Feldobom Képes motorra 25-ért aztán akinek kell vigye a picsába sokat úgy sem használtam full új szaga van még fingani sem fingottam bele annyira új szaga van .
Aztán nézek valami mást.
Kössz
Csatlakozom! Az FG-15 tényleg nagyon jó.
Hülye sisakot vettél!
Az FG15 a HJC-nél pl kurvajó, sikszoros tesztgyőztes sikak.
Persze most azt mondod, hogy drágább. Az nem drága, hogy kibasztál egy szarra egy csomó pénz, aztán vehetsz helyette másikat? Ennek az árán pont kijött volna eghy normális ami nem mellesleg jobban is védi a tök fejedet.
Hiába na... Ehhez tehetség kell!
Látod, én ezért gyalogolok inkább.
Buzi.
Nem hiszitek el milyen faszán jártam ma kb este kicsit én is röhögök magamon . Kísértem le asszonyt a melós járatra bringával mentünk ,mert kell egy kis testmozgás erre asszony akkorát esett a jeges úton mint állat kicsit meg is ilyedtem mondom neki én már jó régen nem estem erre hazafelé bazz akkorát pereceltem és nem sós volt . 180 fokban megfordúltam a bringán persze ülve de feküdttem már a jégen persze 5 percig azzal szenvedtem,hogy leszedjem magaról a bringát még jó hogy nem látott senki és este is volt persze , . Még most is röhögök magamon .
Nesze neked testmozgás meg a faszomat többet , .
Csak azért kérdem,mert le akarom cserélni a HJC-t nekem rohadtul nem jött be én meg azzal vagyok így,hogy szar. És hát külalakra bejövösek nagyok már csak teszteket ill. tapasztalatokat szeretnék hallani olvasni róla.
..szar..
perec kifejtenéd bővebben de mellőzd a nagyon fos és a kibaszottul nagyon fos-t kössz .
Oksi.Köszi!
Amikor az összes megtett kilómétert mutatja!
Oké.Köszi,már csak azt kell majd kiderítenem mi az az ODO mód,de próbálkozok majd vele
fos
de amúgy azt írja hogy ODO modeban nyomva tartod a Mode gombot és a resetet addig nyomkodod mellette amíg a megfelelő km/h oC kijelzés nem lesz.
Service manual 529. oldal
Valaki tudja,h hogyan lehet a 05-ös zx6r-en átálítani a sebességmérőt mérföldről kilóméterre?
Köszi.