Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csőváz
Icon bukokkal kapcsolatban tud nekem valaki valamit mondani ( kényelem ,zaj, strapabírás stb stb ..... )
Kössz.
Persze megtehetném, hogy beállítom magam kurva nagy ásznak ezügyben de mindent amit mondok tőle hallottam.
Nem hinném, hogy nála tapasztaltabb ember lenne itthon PC ügyben. És igen, kifejezetten jóban vagyunk.
ha nem tudnám, hogy nem ,akkor azt hinném Te szopod ágót...
Motorfüggő. Nagy V2-nél lehet 1-1,5L is. De Agót kérdezd a PC topikban. Nyilván egy 5L fogyasztó motorból nem fog 4L-est csinálni. De 7-8L magasságában már összejöhet.
Mennyivel eshet vissza a fogyasztás? gondolom nem 1literel de kb mennyit számít?
www.napiarfolyam.hu oldal szerint számolva 5760.- szállítással együtt de van számológép a gépeden pikk-pakk ki tudod számolni a dolgokat.
Való igaz. a PC nem a végteljesítményben okoz jelentős változást. Nyomatékosabb lesz a motor, jobban veszi a gázt, csökken a fogyasztás. Általában 100%-os gázálláson, tiltás közelében elég jó a motorok AFR-je gyárilag is. De közepes fordulaton, félgázon szörnyű tud lenni.
http://www.ebay.com/itm/HJC-HE...
Ennek mi az ára pontossan? tud valaki segíteni mert szezon elejére kell egy másik plekó és akkormár ilyet venék ha olcsobb mint itthon.
Ha van is benne commander III as akkor sem változik sokat a teljesítmény, tudtommal kellene hozzá egy jó kipu rendszer is meg sportlégszűrő. igy érezhető a változás, de javíts ki ha tévedek.
Megjöttek a cuccok Joe bácsi! Nagyon szépen köszönöm
Ja nem lenne rossz pláne hogy 6kiló van ingyen szállítással. Amugy mi van veled hogy birod ezt a hosszú és hideg telet? Mentél mostanság a kecskével?
Szia!

Küldd el légyszi az emailemre a kawasaki @ steelhorsemotor .hu
a cimedet és küldök egy robbantott rajzot hogy ne rossat rendeljek!
Szia Zsolti! 2 héten belül rendelem a telóhoz a cuccokat, viszont még lenne pár apróság ezek lehetnek bontottak is ha úgy olcsóbb.... Nos a 9-es hátsó kapaszkodóinak a 2 hátsó csavarja kellene + ami a másik végén van az a gumi. ezek az apróságog mnnyibe fájnának?
Ááá nem akarok venni talán egyszer majd Commandert de az is ráér nagyon.

Köszönöm a választ mostmár annyira nem vagyok hülye és nyugodttan fogok aludni ezzel a tudattal , , .
Ugyan az mint a PC csak új és valszeg semmivel nem jobb. ennyiért kapsz használt PC III-at amihez van pad ami kommunikál vele. Ezt nem tudod beállítani csak kézzel. Azt meg Agó nem hiszem, hogy elvállalja vagy csak 150 rugóért.
Kb 6 rongy, a szállítás meg ingyenes
Sport
valami bennzinnel kapcsolatos faszság de nem tudom ezért kérdezlek titeket hozzáértőket .
másold be a e-bay keresöjébe úgy bejön majd .
Mi az amúgy?
De érdekes. Én nem látok linket csak egy számot.
390390563122
Cső Dáriusz én is ezt néztem elöször de sajna nem találtam így letta fekete de most bassza a csőröm,hogy kéne venni .