Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi!

Tudok segiteni! Pl nálam!
Nálam lehet pont ugyanilyet
Akár leszállítva is.
-.-" te nyertél .
Ja és kössz
Hali
keresek segédvázon elhelyetkedő gumibizbazt,hogy mi a szar a neve nem tudom de kellene Hol lehet kapni na ez a kérdés ?
hajrá remélem hajtogat valamit jó nehézből mert akkor lesz tapadás rendesen
láttad,intéztem idomot,nehogy lemaradj márc 15 ről
Ma nem mert séta van
egy kis segítséget szeretnék!?
Z750 fék és kuplungkarja megegyezik a 2004-es 636 kuplung és fékkarjával?
jah értem. Akkor hozok neked.
du. nem jössz úsznyi?
találtam még egy kis munkát,erre is kéne hajtogatni valamit,min 2-es lemezből,a munkadíjat fában fizetnék,ha nem gond!
Nem nem tudom engem mások itatnak
ápr.7-8 szlovák..nyiltnapok 70 ájróért..utána 24-25 verseny alpok adriás és ob....és ez.gyerebaszomaszád egyedül igyak?tudod milyen szar egyedül piázni rajt előtt?
Márc 15 ha jó idö motorral ha nem kajával pancsiring utána mág 1 x ápr eleje és lehet a Slo ring de az még 2 hónap sajna
gumi ja.idén slo ring.hungaroringet lefosom.nem nevezel a slovakpoharra?he?gyere má no.6 verseny 6 futam dupla napok,szánnyadmá elmagad-ne görcsöjjé!
Ruha festésen van picit lassan készül de legalább szar is lesz . Teló meg sar n@kia és gumi kell nem új teló. A hideg ellen meg intézkedünk
az ok....csak nincs gumibisz basz...de majd egy motortartóbakból faragok...
amúgy annak a gumibiszbasznak a hátulján kétoldalas ragasztó van gyárilag. Vagyis azzal lehet gyári állapotba hozni.
nem baj ha nem lesz maj megcsinálom pávertéppel há pályázunk vazzee
nem azért, csak én ilyen gyűjtögető vagyok. Szeretek mindent összegyűjteni még azelőtt hogy kellene.
Gumibiszbaszom most nincs, de szerzek. Ok? Amúgy arról van szó ami a monitorkávát odafogó csavart takarja?
mai termés

a végén meg az etiópok zabálják a pizzafutár verdában totálkárosra tört pizzákat
milyen buzi szót irtam.motrozol...csak kimarattaó.vagy o