Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy nekem is zacskókban meg dobozokban állnak az alkatrészek otthon... Remélem össze tudom majd rakni. Elvileg még emlékszem rá hogy volt. Ha nem elviszem Joehoz. Jah és amúgy megérkeztek a gumijaim Briantől. Dunlop D211, 120-as és 190-es
Sör? Jól olvastam? SÖR? azt szeretem
Olyan vagy mint én. A sör nem hiányozhat a szerelésnél
Egyébként nem bonyolult szerkezet csak ne szedj le túl sok alkatrészt elsőre és akkor vissza tudod rakni úgy, hogy a végén nem marad egy marék csavar meg alkatrész

Aztán szépen fokozatosan rájössz a japánok logikájára
ja de mi a retekért lett ilyen nem tudom pedig sony x10 mini pro -val fényképeztem azért az meg nem olyan szar telóhoz képest .
Jó éles képek.
Na skacok mivel ,hogy baszottul unatkoztam ezért szét "szedtem" a motort ezalatt azt értem hogy hűtő levesz + kipu csonk levesz és lecsiszol de nem is ez volt a baj hanem ,hogy utána össze kell rakni ami nektek ugye nem nagy szám míg nekem egy picit az mivel még sosem szedtem szét ........... asszem sikerült összerakni ,mert megy a venti is a hűtő jó helyen van a kipu csonk is jó helyen van azaz nem fúj ki seholsem ezért büszke is vagyok magamra , , .
Nagyon ne osszatok jó ,mert érzékeny a lelkem .

Pár kép rem. nem u8ntatalak benneteket

Ja és míg el nem felejtem drága ember aki előttem birtokolta vagy az ő elődje nem tudom magasnyomású mosóval közelről nyomatta a hűtőt mire rá jött a négytudású késő volt .
Pedig probálok ám csak tudod a nagy sietség + a türelmetlenség okozza a bénázásaimat ..................... legalább is asszem
A linket lehagytad de a leírásod alapján ne vedd meg mert csak egy pénznyelőhöz jutsz.
"szerintetek megérné-e ezt megvenni"

M E L Y I K E T ?
hello

szeretnék egy 636-t venni és olyan kérdésem lenne, h szerintetek megérné-e ezt megvenni, mennyire van hozzá alkatrész, mennyiből lehet megcsinálni? vagy ha ennyire törött, akkor a villa meg a váz is szar lehet? érdemes-e egyáltalán gondolkodni rajta?

köszönöm!
a leesik a hó mindenki szánkózni de így http://youtu.be/owgnQz_1D6k
Strici!
Küldtem egy mailt. Majd kukkold meg.
Sziasztok! 636-os Kawasakimhoz 2003-2004-es hez keresek hibátlan alsó villahidat! A kép csak illusztráció! Ha valakinek lenne elfekvőben a stuntcitrom@citromail.hu -ra várom az ajánlatokat! Előre is köszönöm!
Én bírom a macskákat
Vigyázz rá, nem ám piával itatod baszod
lovardából szerváltam..igazi tigris,németjuhászt féllábal lerendezi,még jó hogy sebhelyes-majd elmúlik.utálom a macskákat zsigerből de ez nagyon nagy csóka
LoL GO te sose javulsz meg
LoL fasza a név.

De szegénynek olyan az orra mint stricinek amikor orbabaszták a kankós cigányok az éjszakában
Kawazsolti!

Csak kíváncsiságból érdekelne, hogy tudsz-e nekem mondani árat teljes matricaszettre?
akkor fasza csávó lesz
Hogy is mondják.... minden gazdi olyan mint a macska aminek nevet adott?
Új családtagunk:Viszki.
semmi közöm a névválasztáshoz
, 3 nap absinthe -ozás + sör + pezsgő + házi igen egzotikus pálinkázás után csodálkozol , .
amikor ezt írtad még mindíg be voltál baszva