Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://csontpete.puruttya.hu/b...ás lehet,hogy játék de azért biztos nem kis tervezést és időt igényelt.

Ja és NEM MOTOROS de leszarom .

http://csontpete.puruttya.hu/b...
Őőőőőő ddt őőő asszem őőőőő igazad volt . .
óó erre nem is gondoltam
Srácok vcalaki linkelje be légyszi azt az oldalt ahol beirom a moci tuipusát és kidob róla egy csomó adatot! köszi
Törött motort nem veszünk hacsak nem terem az alkatrész meg xanax a kertünkben.
3 hónap múlva ha van 1400db ötszázas a zsebedben kedvedre válogathatsz a NYOLC! éves motorok között, csak tegyél félre az átírásra is egy kicsit.
ha ki lett cserélve a váz akkor megérheti az árát... sztem...
testvéreméről írtam véletlen, de ugyanaz voltam :)
Köszönöm, megtaláltam én is és láttam az egyik videóban, h mennyire volt törve.
A váz is rendesen kettényílt, telók is biztos kaptak, csak nem tudom, h hogyan lett javítva, heggesztve vagy minden rossz cserélve lett... Erősen átgondolós a téma.
ddt Pityunak nem Micron dobja volt ? ez sztem nem az hanem valami S betűt látok ha jól látok bár már azt sem tudom biztosra .
jah... lásd Rolit és engem...
Nekem is úgy tűnik. A kipufogó ugyan az.
Én nem tudom ki hogy van vele de ha már elkezdem lábra állítani akkor már be is fejezem még ha 2-3 szezont kell kihagynom is de most nem ?
hátha elkezdte javítgatni aztán megunta... De amúgy van benne valami... Nekem is szarabb állapot rémlik... csak az évjárat meg a szín stimmelt.
Edzeni minek emelek én eleget mire kinyitom a sört baszki főleg a sokadikat tudod te mekkora erő kell , .
Nem hiszem ,hogy Pityué ,mert az övé rottyabb állapotban volt sajna .
Én is elkezdtem hízni szal újra edzek meg ilyenek... Meg januártól újra foci Ami finom az sajnos hízlal is...
Én is szeretem Janou nem kicsit meg is látszik hasban kicsit erős is vagyok miatta .
amúgy sztem ennyiért megéri, ha van időd vele foglalkozni hogy rendbe tedd
Tudod mi a durva ,hogy japán cégnél dolgozom (DENSO)már elég régóta de még mindig nem tudom néha mi a rákot akarnak .

Alkatrész nem sok maradt a fő alkatrészek vissza kerültek asszem , . Na jó csak egy db alu kis bisz basz maradt amivel a vezetékeket lehet összefogni de az úgy is útban volt .
Ez mintha Pityué lenne... nem fiúk?
ok, címeres fasz vagyok, de siettem és lemaradt

link