Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meghát.de foggal is ki lehet szedni.sőt a kaszás is ki tudja szedni.simán elég ha pisál egyet rá a törkölypálesz után...tudom-merittam belűle.egy egész üveggöl.
Nem kell flex :)
Nekem anno a gixxernép ment szarrá az egyik csavar. Hidegvàgóval meg kalapáccsal meg lehet oldani a témát.
csak gyakorlás kérdése... Tezsvírem!
olyan faszán tudod csinálni ezeket a piros kis négyzeteket..megtanítol rá tessírem?
komolyan? Ne bassz már...
akkó flex
azaz... mit tudom én hogy az mi pontosan. de hogy szar az biztos. Az a csavar az amit nem tudtunk kimozdítani. Ami a féknyerget fogja oda a "telóhoz". Nálad kicseréltünk 3-at és a 4.-et nem sikerült. Na az...
A másik ami szar volt az sikerült kiszedni csavarkihajtóval...
féknyeregnél?ott imbusz van.6 os és 5 ös.és abból már adtam.arról beszísz amelliket nem tudtuk megmozdítani?
jó van már na... akkor TORX Csak azért mert volt 2 db ilyen kurváraszétbaszottéselnyalt csavarom. Az egyik a tanknál a másik a féknyeregnél. A tanknál lévőt sikerült kiszedni úgy egy óra alatt csavarkihajtóval, de a féknél lévőbe viszont beletört a kihajtó... Hogy rohadna meg. Szal erre kellene valami megoldás... Ez a szikraforgácsolás megoldható valahogy majd?
az torx.és nem tudom különböző aktuális szerszámokkal.imbusz nagyobb torx ,vizpumpafogó,flex,kalapács,hidegvágó...vagy..
vagy lehet szakszerűen is
szétbarmolt csavart mivel lehet kiszedni? (torz és kerek a feje)
csak hogy nekem a lábam is szar
nem.nálad ez lábfüggő..tudod amivel mindig futsz mielőtt elver valaki .persze hogy az ,....az olajtól függ a váltó.mivel abban lubickol
mán leadtam a zsinórt.
Joe papper!

Utána tudnál akkor nekem nézni az áraknak? Tudod amikről beszéltünk. (olajleeresztőcsavar tömítéssel, láncszett DID ZVM 520, szimmering + azok a patentok alulra)

Jah és mondj már egy pontos típust arra a Liqui Moly olajra. Hadd kukkoljam meg miről van szó.
ez a váltóprobléma nálam is érdekes dolog...de most ez lehet olajfüggő?
Sanyi
Na látom komoly lavinát indítottam el itt olaj témában, pedig nem ez volt a cél.
Általában hallgatok mások véleményére így kösz a tapasztalatokat, segítséget. Viszont amíg a motor könnyen indul és 1-2 dl olaj lecsurog 1000 km-en, addig óvakodnék a mindenféle buherálástól. Ez még simán belefér - egy rossz olaj választásba is - ezért kérdeztem rá. De szerintem nem az enyém az egyetlen ami megevett már egy keveset... Ki fogom próbálni a Joe által ajánlott alternatívát, de ez csak jövőre lesz már egészen biztos.
Ellenben dobjuk fel inkább azt a témát, hogy lesz-e 2012-ben zx6r találkozó. De beszélhetünk a hüvelygombáról is
bérbe..csak bérbe....magam intézem mondjuk áshatsz te is,mert számla nem dagadt tegnap...
mikor és kit kell szólj vaze
Ok akkor majd kereslek.
persze.ez csak itthon nem ismert,főleg usa piaca van a cégnek.amugy dojcsland cucc,de adalékozásban toppon vannak.és ez a lényege
Mindig tudsz ilyet küldeni ha szólok? A mostani olajamban van 500km. Utána viszont akkor veszek ilyen motyo micsodát.
nem ajánlok senkinek semmit mert nem leszek senki keresztje.azt tudom hogy én már csak Liqui molyt rakok bele,azegyszer biztos.az összes pozitív tulajdonság meg van benne és szereti a K.
lentebb irtam mennyiért tudok küldeni bárkinek.
Mit ajánlasz az enyémbe?
Isten bizony azt veszem ezentúl.