Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnos Kawasakinak köztudottan a váltó a gyengéje és aki pályázik már mind megkűzdött ezzel.igazából az enyémen 50000 nél már utcán is kijöt a baj,de ott orvosolva lett 3db 4mm-es golyó kiszerelésével ami ujfent Kawa találmány és azért tették bele az 5.fokozat primer fogaskerekébe hogy a paraszt ne tudjon üresből kettesbe kapcsolni.. bár nem tudom miért baj ez..sokat írok?ez csak azé van mert elfogyott a JanouWhiskey és unatkozom
ebben egyet kell értsek....olyan mint a hűtőtömitő.nem fog szivárogni utána,de fűtésed sem lesz az tuti..nem is értem miért nem magától értetődő ez.a fűtésnél nagyon picik a vizjáratok a vékony cellák miatt.azonnal eldugaszolja a hűtőtömitő truttygeci.ugyanez van olajjáratban is.legisebb kersztmetszetben tömiteni fog és nem jut olaj a csapágyhoz.jó buli a 15000es fordulaton megszoruló hajtókarcsapágy
Akkor valamit nagyon szarúl csinálsz
Amúgy elhiszem amit írsz.
yess..mondjuk az is egy viszkizés közben volt de hát attól megy lehet köll majd a 8 m-re ásó ásód
utca pálya kb ugyanaz.keményebben kell majd huzigálni a váltókart ami ugye felesleges terhelés kukactengelynek kapcsolóvillának kapcsolókörmöknek.elhasználtam annyi váltót mint ti olajcserét.tudom mit mondok.
Legalább könnyen kiszedted
Nekem most motul van a gépben, de bízom benne hogy utcán nem lehet vele probléma. Azt viszont tudom, hogy legközelebb is motul lesz de az már 7100-as lesz.
a tisztaságot azért értettem bajnak mert nem lebegtette a koszt és meg is találtam az összes üledéket a karterban.
alkalmatlan volt a gyors váltásra pályán,többször nem vette be a fokozatot,mint bármelyik másik olajjal-gixerben működik jól a motul.
Kinek melyik vidiét ?
Most néztem a srác feltöltött videóját...
Hát...szerintem ott nem az olajjal van a probléma és elég "kartergázos" hangja van.
Mindenesetre a gyűrűket is megnézném....
A Motul-lal mi volt a bajod?
ettől a "magasan teljesit minden követelményszintet" dumától már 4 éve is röhögőgörcsöt kaptam.milzen követelményt?apisgsgcsbykrt?és ez tudjátok is hogy mit takar?vagy csak kurvajól hangzik?az elmult 4 évben ugy 15oo-anként cseréltem az olajat-tehát elhasználtam több mint egy hektót és megtanultam :semmit nem ér a specifikáció.a motor megmutatja mi a jó neki és Kawa esetében nem a motul az.Castrol act-evo lófasz kb 1ooo ft ból kijön litere.és megfelelő a specifikációja.Beletennétek?ugyehogy nem?pedig lefutottam vele több edzést a 1oessel és egy versenyt.A baja annyi volt,hogy tiszta maradt teljesen.minden tökéletesen működött vele.
nem kétség.csak nem kawasakiba.
Még valami...

Az olajba sose öntsél (csoda adalékot), ezt egyik gyártó sem ajánlja.
Megbontja az olajat és az adalék összetevői (teflon), nemcsak azokra a helyekre rakódik le, ahova szánták, hanem az olajáratokba is, ami negatívan befolyásolja a kenést és növeli a szivattyúzási súrlódási veszteségeket.
Én azt gondolom a Motul 300V Factory line talán az egyik legjobb kompromisszum, magasan teljesíti mindenféle követelményt.
Kérdésem az lenne, hogy hány km. mész évente?
Ha keveset mész és sokat áll, az sem jó.
Tanács: cseréld le az olajat még (téli) tárolás előtt, sűrűbben cseréljél olajat, kicsit szűkítsél az olajcsere intervallumon (meg lesz az eredménye) és kerüld a sok hidegindítást téli tárolás során.
Hidegindítás előtt kb.2-3 sec-ig tekertesd meg önindítóval és csak utána indítsd el.

Sok balesetmentes km. kívánok!
az neked való parasztlegínyeknek
Csak azért kérdem mert az éter is alkohol vagy mi
ne iZgulj,nekem multkor 7 napig jött valami mire ideért már vettem máshol mert kellett.MPL
én nem akarom favorizálni,de elmondtam mi a jó a Kawasakiba.persze szerintem.kiprobáltam kb mindent.nem kő megfogadni,de meg lehet úszni a kisérletezést
1o-5o est 3.7oo ért 1o-4o est 2.76o-ért tudok postázni....összehasonlítható a Liqui-Moly nagyker árakkal
persze ugyanilyen kedvezményekkel tudok adni Elf,Castrol,Repsol,Selenia és egyéb tipusokat is mazochistáknak
te milyen éterbe tetted amibe tartósítani szoktak vagy mi
menj má a picsába ezzel az egészestés videlyólyiddal
Jah tudom whisky áron van :)
Én kipróbálom, majd nem eszek max csak parizert
Nézd meg a kettő árát és rájössz miért nem favorizálom amúgy nagyon jó az is