Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Én átvenném ha jó áron adod (motul 300V) persze ha 10W-40.
Én a Repspl-al szopok de rendesen. !-et és a 6-ot kidobálja 10e felett.
Keverd be a disznóknak moslékba, oda még jó. Nekem se tetszik/ tetszett a motul.
Na mi az Kaszásnak nem jött be a xado?
Érdekel a dolog. A "gond" csak annyi, hogy már a nyáron megvettem a jövő évi olajat is ( Motul 300V ). Na mindegy, kipróbálom milyen lesz, aztán ha az sem válik be akkor megy bele amit ajánlottál.
ne nyúlj hozzá.nekem uj korától 6-7dl fogyott 1000 km-en,mondjuk én rendeltetésszerűen használtam 50000-nél még semmilyen probléma nem mutatkozott és a padon is a gyári értéket adta le..használd..de szerintem motult kawába...ne!nem szeretném rettentően reklámozni,de Liqui-Moly...ez forrt ki nekem 7 év kawázás alatt.nem fogy, a kuplung a váltó hibátlan és az Antihopkins is faszán működik vele.ezt sem a castrolról,sem a motulról,sem másról nem mondhatom el.Fuchssal nem volt igazán gondom ,de az összes váltószétesésemnél..ami nem kevésszer volt,mindíg Fuchs volt benne.ezek a tapasztalataim.Ha kell Liqui moly sikits,sikitsatok.Kaszás:a tiéd már az éterben van,meg az irídilyjlyumjaid is
* Kizárólag túrázom vele :) - bocs
Estét Urak!
Kérdés: '04 636-osom van, az utóbbi pár ezer kilométeren az az észrevételem, hogy fogy az olaj a blokkból, kb. 1,5 dl/ 1000km. Teljesítménymérésnél is jól láthatóan füstölt magas fordulaton. A motorban 42000 km van, újan vettem, kizárólag túrázom nem vele + néha azért elgurul a gyógyszer, de pályán egy métert nem ment. Minden szerviz be lett tartva, 30000km- ig Fuchs olajat használtam, nyáron Motul 5100 10W40 került bele de ezt rendszeresen öntögetnem kellett utána. Az olaj nem belevaló, vagy szelepszár szimering csere? Több videón is látom ezt a modellt füstölni. Másnak esetleg ilyen tapasztalat?
Másik dolog: A kormánynyak felől közbe tompa kopogó hangot lehet hallani, de nem tudtam 100%-ig lefülelni, hogy mi lehet viszont kurvára b@sz miatta az ideg. Csapágyas vagy csak utána kellene állítani? Vagy mi lehet?
nézz emailt pls...
Passz ki kellene próbálni
Az a bajom, hogy nem nagyon van rá sajnos pénz, mert épp munkát keresek:/
Hát, 5000-ért igen olcsó lenne, annyiért sehol sem kapok.. Meghosszabbították az aukciót. Viszont ha nem jó a Kawához, akkor buktam. Méghozzá 10-es rúddal árulják.
Én is eladtam a szétszedhetősemet. Most egy egydarab acélcsőből hajlogatott porfestett van ami elég stabil, de már nem látom a hirdetőt itt az aprók között.
Ja ez vázat emel. Nem lehet olyan rossz, de mi bajod az első+hátsó emelővel? Ráadásul olcsóbb is.
Ilyen szétszedhető piros meg már összecsuklott nekem a motor alatt, azt nem ajánlom senkinek.
Szia!
Küldök egy képet, szóval ilyen a központi emelő.. én se értem, hogy mit kell kiszedni a rúdhoz. Mindenesetre a vaterán még mindig 5ezerért van rúddal együtt így egyben a kettőt megoldanám, boltban a kompletten több mint 30ezer lenne. Pénzem meg sajnos nem sok van most erre, meg ezt a zöldet már letelefonáltam anno és még vennem kellene hozzá egy L alakú konzolt is, mert az egyik oldalról le van törve az emelőszem. Amire te gondolsz, azt enduroknál használják nagyrészt azt hiszem.
rozsdával?körtével
De a párlat az jó nem ?
tőccsed fel,mert a pár-Á-tól berozsdúlatank
Mindjárt rálesek
Hello.
Tényleg jó az, ha teljesen kiürítjük a benzint a rendszerből a téli tárolás előtt?
Küldtem egy mailt Strici! Majd kukkold meg.
Óóó de hülye vagy te bazdmeg