Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikorra érkezne meg az áru ha ma megrendeljük? Mennyi a postaköltség? Fizetés módjai? Amúgy erről lenne szó: 014SPM0005. Fehér általános méretben.
HÍVD FEL AZ ivanicsot kisbetűvelivanicsot.hátha tud adni egy napszitta bészbólt vagy kapsz egy leselejtezett volvo jelet.ha már beszélsz vele szolj neki hogy jo lenne ha előkeresné az elvitt apróságokat....is.
Ezt vágom, de ma kellene meglennie. Barátnőm vásárolna még a mai napot szánja rá. Ha nincs üzlet vesz mást.
Már tegnap lett volna megvéve a cucc csak nincs egy üzlet sem. Volt Pesten Boráros téren egy szaküzlet... Na az is eltűnt. Akkor az M3. Az is eltűnt.
postán tudom küldeni!
Köszi, de már megnéztük neten. Csak a gáz az hogy Pesten kellene valami hely ahol meg is lehet venni.
majdnem... Én kapok Kawasakis ajándékot.
Szia!

Van Gyári! És a Progrip.Icom oldalon megnézheted milyet szeretnél és mondom az árát!
Szia! Tudok segiteni! Igaz Pécsett De a neten megnézhetedés mondok árst!
Mi van te is az utolsó napra hagyod az ajándék vásárlást?
Szia Zsolti! a mocimhoz tudnál ajánlani valami jó markolatot? Fehéret vagy feketét szeretnék ha tudnál képeket és árat írni az jó lenne köszi!
Sziasztok Kiskalózok!

Nem tudtok Budapesten Kawasaki márkaszervizt, ahol lehet venni Kawasakis cuccokat (ruha, sapka, stb.) ? És olyan kéne ami nem zárt be és nem költözött el...
hát....ja thx.
Joe papa!

Sikerült helyrehoznod a számítógéped?
Örülj neki nálunk nem lesz világvége jövőre.Mert annyira le vagyunk maradva
mé?azasztra az hángöry.minnyá keresek sajátot
de messze vagyunk europatol!
ááááá. jóó az izlésed. És konkrétan valami márkát is tudnál ajánlani mociskesztyűbe?
Hello!

Írtam nekik is. Komplett féknyergük lett volna 10-be.
De tegnap, hála a 9-es fórum tagjainak, megoldódott a problémám!
Én ajánlok neked egy motoroskesztyűt!
Kiss Ramóna a barátok köztből eléggé bejön.
Szívesen.
Valaki tud ajánlani nekem motoroskesztyűt?
kinek mi jött be!?
Előre is köszi
Hali! keresd fel a sugomotors bontót. nekik szerintem van
Sziasztok! 2003-2004 es kawasaki zx6r 636-osomhoz keresek gyújtás kapcsolót elektronikával vagy csak maga az elektronikát! ha komplett az se baj ha nincs hozzá kulcs!
Fiaddá fogadtál? Akkor ezek közül valamelyikre gondoltam APA!
most épp ezt az ágyat találták ki és meg ,hogy ez kell
hátakkó ez lesz.neked nem köll valami Janoufiam?