Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sztem ennyiért rohadtul megéri a ICON cucc
www.kepesmotor.hu/ruha_kiegesz...
Zx-6R 2007-2008 -ra sportbobot keresek!
Sziasztok! ZX6R 2007-hez főfékhenger-fékkar-folyadéktartály kombó és kuplungkar nincsen esetleg valamelyikőtöknek kicsithasználtan elfekvőben? Z750 átépítéshez kellene :)
Szia!
Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Sziasztok. Kawasaki zx6r (97/f3)-hoz keresek karbisort (esetleg csak membránt), és első féktárcsát! Esetleg más típusú motor alkatrészeivel lehet kompatibilitás?
És tényleg beszarás azt nem is láttam ,
Már várta a válaszod ezért ellőre bemutatott
csak ne narancs 636 legyen .

Szép gyerkőc
New life

igen en......

Kellene egy motor....
Heló sziasztok!
Valakinek nincs véletlen sérült, esetleg használhatatlan, balesetes 6 dugattyús Tokico féknyerge?!
Meg venném, kellene belőle a fékdugattyú.....
Küldtem egy mailt Joe! Majd kukkold meg. Fontos!
dobj egy mailt
szerintem is kényelmetlen a gp plus,meg az ujjak hosszusága sem tetszett,vagy csak nekem hosszabb a kisujjam a középsőnél?
viccet félretéve egy barátomnak sem volt jó az ujjak hossza.
védelemre gondolom nincs panasz.
Hali srácok erről a kesztyűröl tud valaki véleményt mondani?
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
kettő közt gondolkodok a másikat kicsithttp://www.kepesmotor.hu/bor_k... kényelmetlennek állították be
Nagyon megköszönném ha valaki tudna vélenyt mondani róluk hogy meiket érné meg jobban megvenni?
Előre is köszönöm
Ebay-ről még rendelsz ha megkérlek? Találtam valamit
Hello
Hát rajz az nincs. De ha fontos még szezon elött a rendszám, tudok egy szervizt, amit ki lehet bérelni és bütykölheted a motorodat. Van ott mindenféle szerszám, gép, ami szem szájnak ingere. Szükség esetén segítséget is kérhetsz profi szerelőktől. Sőt, azt is meg lehet beszélni velük, hogy beszállítsák a motorodat a szervizbe, van egy zárt motorszállító kocsijuk is. Egyáltalán nem drágák,és Kawasakiban nagyon otthon vannak. Én pályázom, és mindig velük szereltetem a motorom. Ha érdekel, küldj email, megadom a számukat.
Köszi.. csak mostanában nem megyek arra motorral :) Tavasszal meg elég labilis a rendszám így, mert csak a két lengő műanyagra fogattam vissza :) Ugye véletlen sincs rajz mit hogy hajtogassak?:)
Hello.
Igen csináltunk már ilyet. Ha pesten jársz keress meg. Segítek.
Üdv
Nagy problémám van! A gyújtás kapcsolóm alján kiszakadt egy ellenállás féleség ami fogalmam sincs , hogy mi és milyen színű vezetéket kell összekötni vele , és az ellenállás sincs meg(lehet nem ellenállás) Valaki tudna ilyenbe segíteni? Vagy bontottam gyújtáskapcsolót is keresek az sem baj ha nincs hozzá kulcs!
Segítség kellene!

2005ös 636 oson lecseréltem a gyári kiput..
Az oldalsó takaró műanyagokat mindenképp szeretném rajta hagyni, illetve meg kellene oldani a rendszámfelfogatást.
Csinált már valaki ilyen kombót?

thx
Szia! Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Sziasztok valakinek elfekvőbe nincs egy 03-04 es zx-6r hez injektor sor beszart a másodlagos pillango szelep mozgato motor s külön nem lehet venni. Állitolag tipus hiba volt anno cserélték garbiba. Ha valakinek lenne irjon már köszi előre is!
Utángyártottban!
Attól függ hol vásárolsz,ajánlom kutyát amúgy rugókkal együtt 20-25 a nagyon teteje