Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert azt mindenki meg tudja csinálni. és amig csináljuk-az maga egy történet-és valóságot nyerhet az ő elképzelésük is.sátorállítás közben pedig max egy sört lehet meginni..de eközben ..egy egséz rekesz-------csivaszt
Miért nem állítasz fel nekik egy sátrat inkább? Egyszerűbb...
Strici bácsi!

Valahogy nem lehet megtudni hol jár éppen az ebayről megrendelt cumó?
szakrajz a fejemben van,majd összeácsolom..csak akarok nekik valami helyet ahol elvannak órákat anélkül hogy rajtam lógnának amig én órákig baszakodok a motorral .nyersanyag köll csak hozzá,mindenféle maradék uszadék szopadékfából.kb olyan 4 nm lesz 150 magas,meg teteje is lécból.meg lépcső bár lehet odaakasztok egy kötelet oszt neszteklépcső.ha 3 méter magasra csinálom ugy gondolom nem kell több anyag 12köbméterrel? aztán gondoltam hozzácsapok egy hintát is.mer hely...na az van.a bográcshely már megvan ahol majd fetrengeni fogol a pályázás előtti estén részegen
valami szakrajz vagy valami . kb mily nagyságú kellene
én is ebből a megfontolásból tettem véled
no meg ugye ha hátrálok az nem biztos hogy a magam védelme.nem szégyen ha gyenge vagyok és még béna is
van e reszelékfád ,mert kell a srácoknak gecinagy bunkerre a fák közé.szögem kötelem meg lazúrom már van .ugy 2 utánfutónyi elég lenne.persze megmunkálva de külön hoznám el így 2x tudunk törkölybő bebaszni
na?na?
mondjuk választásod......az nincsen
Fackom a csöcsökbe tele van facabookom meg igy minden ismié légálláb lesz 1 szép napjuk
Látod-látod? Nem is olyan nehéz dolog az igazmondás.
jogilag is jó lesz...
mondtam már hogy nem verekszem...csak a számat jártatom
ezt te tudod Joe papa! Ha bármi pénzt is kiversz ezekből a szemetekből biztos lehetsz benne hogy szép %-ot kapsz majd...
hát,ez már nem így megy
naugye....az hogy a helyszínen mit állít és hogy a rendőrség mit állapít meg az egy dolog.a rendőrség feladata a helyszínelés adatrögzítésa nyomrögzítés,nem az okozó kilétének megállapítása.A félig abbahagyott ügyednél az elsődleges cél az volt ,hogy te fel légy mentve a felelősségrevonás alól..ez megtörtént...a tárgyalás nem arra vonatkozott,hogy ki a hibás mivel csak egy tárgyalástartási kérelem lett benyújtva.ez nem az a szakasz ahol a bíróság kirendel egy igazságügyi szakértőt.az majd most jön. DE mivel eltelt két év igy jelentős késedelmi kamat valamint nem utolsósorban ,nem elhanyagolandó nemvagyoni kártérítés is bekerül a kárigénybe.
Ó az nem számít. A biztosítók képesek olyan jogszabályokra hivatkozni aminek nincs is köze az ügyhöz. Vagy felcserélni a fontossági sorrendet. Pl. ne csodálkozz ha azzal kezdik, hogy te indokolatlanul fékeztél. Aminek persze semmi köze semmihez de ők majd kötik az ebet a karóhoz.
remélem... Nem igazán értem mondjuk azt sem hogy miért nem egyértelmű ez a helyzet. Nem tartotta be a követési távolságot. Bár a múltkoriból kiindulva...
nem belül....elteltével
fedezet ellenőrzésig egyetlen javító sem fog nekiállni.fedezet pedig nem lesz addig amig a rendőrség ki nem adja a határozatot ,amit jogerőre tudsz emeltetni 8 napon belül--ha----ha nem lebbez fel a másik fél. de mivel,a jogsielvételed is meg lett úszva.....ez is meglesz
remélem kifizetik... Én biztos nem fogom... Bebaszna
Számlás javítás. Világos.
hát akkor rá fognak baszni mert egy olyan szervízbe viszem a kocsit amivel a Signal le van szerződve, és megmondom hogy olyan legyen mint előtte. Ha kész akkor pedig 0 Ftal elhozom és majd behajtják a cégen akinek a nevén van a kocsi.
Te hol élsz? Első balesetemnél a jogerős határozat után 1,5 évvel fizetett a biztosító. Ügyvéddel miegyébbel. Abba kötnek bele amibe akarnak. Évekig húzhatják az ügyet. Addig a pénz náluk kamatozik.