Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok el se hiszitek ,hogy jártam ma kaptam xenon gázzal töltött pilácsokat beleraktam a gépbe hát mondom kitolom a motort kb17:40,50 körül bentonitom megnézem milyen előtte mondja apósom gyerek vedd ki a kipuból a dugót mondom ok erre elfelejtettem indítok semmi szívatóval semmi gázt ráhúzom semmi szétszedem megnézem minden rendben a levegőszűrőnél is kábelek faszák aksi fasza nem értem mi van ideg beteg vagyok kb 1,5 óra múlva kimegyek ismét , otthagytam a faszba erre mit látok egy kurva dugót a kipuba szted azt hittem leszopom magam (nem mintha nem tudnám meg tenni na jó ilyet nem teszek ám nem kell félreérteni jó , ) . Azt hiszem agyamra ment a karácsony meg a sok absinthe + a sör ,
Békés Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek
Békés Boldog Karácsonyt kívánok nektek és szeretteiteknek .
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Boldog Karácsonyt fórumosok
Na miaz, krézi lett itt a számtekzseni, minnyábeszarok.

Hungaroring zrt-től karira aji: 18 papír 4*20 perc pöcsörészés jövőre a szar aszfaltjukon. ZSÍR!

Boldog karácsonyt!
Nagyon Sok Boldog Karácsonyi Ünnepeket Fórumtársaim!
hát.....inkább
THX töröltem remélem jó lesz! Ha ez igaz örök hálám helyett a pálesz üldözőn
Tessék játszadozz ezzel:
http://www.gearingcommander.co...
nem kell ujat csinálni.A böngésző kiegészítőkezelőjében töröld a "extension youtube" szarságot, és megszűnik a probléma. :)
hiába csinálsz ujat abban is benne lesz mivel a gépedre van telepitve.
Na kinyírtad a face met most csinálhatok újat legalább most jobban szűrök
mit hoz a jövő?szekér sem lesz
dehamár..itt tartunk..akkor
http://youtu.be/y-fhYTOT6YQ Karácsonyt Mindenkinek[/L]
Azt megköszönném ha elhoznád... Rendes tőled. Akkor majd még konzultálunk ez ügyben.
Crazy papa annyira nem megy jól a szekér sajna de kitudja mit hoz a jövő . És úgy is csinálok videnyót hohy mi a fack you lenne a vége az áttétel módosításnak .
fasza Pityú rendesen biztatsz vagy aggódsz már nem is tudom . pedig nem hónák ám meg mer hamar tudok alkalmazkodni a + hoz
előre -2 hátra +2 és akkor nem kell láncot cserélni
csak teljes idomszettet..utána
Ha meg akarod úszni a postát akkor én elhozom neked, hetente ingázok Pécs és Bp között, ha BP-re elugrasz érte.
Ha én MrGo lennék ezt a szettet meghagynám így ahogy van
Milyen szar ez nem is ezt a smile-t raktam be
Nem mert ha növeled a hátsó kereket akkor hosszabb lánc is kell.
Amugy elsőt érdemes cserélni, mert az hamarabb kopik, mert még a hátsó 1x fordul körbe addig az első 3x.
Meg amúgyis csak hanyattbasznád magad
cső skacok lenne egy kérdésem 2010 májusában cseréltem fogaskerekeket és szeretném az áttételt módosítani de úgy,hogy csak a hátsót cserélném nagyobbra lehet ? ja és úgy akarom,hogy a mostani lánc és első lánckerék maradjon vagy kell full új ?
fasza... akkor rendelj pls, kelleni fog. Majd írok emailt névvel címmel stb.
Köszi
A héten volt 5db mind elvitték karira 3500ft január 9 körül tudok Posta 1100ft