Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha kihozzák a csávót hibásnak kénytelen lesz fizetni...
Signal biztosító. Bizalomgerjesztő, hogy még sosem hallottam róla. Biztos fizetnek....5-6 éven belül.
Baszki Janou te aztán nem vagy semmi én a helyedbe oda költöznék a bíróságra úgy is mindig ott vagy nem .

Egy előnye van már lassan nem spanod lesz minden bíró , .
ok
jol van.köllök szósz.másik csatornán ird le mi volt és mellékelj fotót legalább egyet.
hát az üllőin csak januárban lesz nyitás igy majd akkor mondom.
Amúgy hol is van az az Üllői úti szervíz?
Most nem késő még... Mivel nem volt hajlandó kitölteni a baleseti bejelentőt, ezért rendőrt hívtam. Szal ez rendőrségi ügy lesz. Hétfőn megyek vissza az igazolásért, hogy be tudjam jelenteni az ellenfél biztosítójához. (Signal Biztosító)
nem olyan nagy baj.elintézzük azt is...de mindig későn szólsz..de amit mondtam az nem kérdés volt.....
Nem lenne rossz... De azóta van egy újabb ügyem. Nem, nem a verekedős, hanem egy még újabb. Belémjöttek hátulról az 51esen és a csávókám nem akarta elismerni hogy hibázott. Szal zajlik az életem...
Az a lobe centre-től függ!
..felfér a tizesre az eredeti mellé?és tessékmondani erősebb lesz tőle a nyomtéklya?
Kinek mit ér meg egy 2006-s csatorna és égéstér módosított ZX636-s hengerfej? Szelepekkel és új szelepszár szimeringekkel?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx6r_szalon_25_kw-53
11414

Tudtam hogy láttam már valahol
Janúúúú.megyünk bíroságra.én védelek..az baj?
kar kar kar
kicsit probalom meg huzni! De max jan elejeig fog menni.
semmisevan.
Szerintem 100
Üdv! Meg tudná valaki mondani hogy hány fokon kell bekapcsolni a hűtő ventilátornak? ZX6R- 2008 Ma elővettem a gépet,gondoltam megmozgatom! 111fokon még nem kapcsolt be!
En eztet kaptam az asszonykam jezuskajatol.
Nem icon de legalabb jo!
En nemreg probaltam icont haaaaatttt........ Nem ajultam el! Auchanos buko jutott eszembe rola
de legalabb szuros a belese! Asszem uveggyapot! Az meg jo meleg igu telen.
Egy kis téli mókázás
http://youtu.be/QeLSlgkeeuM
Írtam mailt tegnap. Megkaptad?
aaaa mínusz 25% akcilyó az azt jelenti hogy 25%-kal drágább nem? mer minusz x minusz az izé......
dehaecce 123 akkóvennikő.nem?de.na
azért az 123 ft jól hangzik nem sok mindent hagynék a boltba tuti
Jahhh persze szerintem ugyanannyiba adják mint előtte csak most "25%" kedvezmény van a cuccokra