Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kefessük diszperzittel. Én hozon a viszkit
Csatlakozom! Csoda, hogy eddig eláll a szar
Full Akrapovic rendszer, jó a hangja tuti. Meg dobj hozzá egy sportszűrőt az is sokat javítít a hangján. Mondjuk egy BNC-t
itt nézz körbe... Leo-t csak ajánlani tudom!
Szia, bármely ismert kipugyártó cég terméke jó lehet, ha találsz jó állapotú használtat. A kisebb átmérőjű összekötő meg lehet, hogy teljesítmény veszteséget okoz...
Muja: boldog születésnapot!
Üdv.
Milyet ajánlanál a Kawasakira?Milyen márkát?
Szerinted mi lenne a jobb az ujj csőn kívül,hogy ha az összekötőcsövet másikat raknék és levágnám a régit ami 3 om csavaros felfogatású?
Mert egy szerelő mondta hogy ha vékonyabb lenne az összekötő cső akkor még szebb hangja lenne.Köszönöm előre is a válaszod
egy 3.545-ös rövidváltós rövid alvázszámos jap.belpiacos 2 ajtós impreza jól jönne...jön a tél nem baj ha nem kék
Ha valakinek kell cucc az ebay-ről nyugodtan zaklasson
Nehogy kivedd.
Nekem van egy amiből ki van véve, de nekem meg katalizátoros kellene. Ha karod cseréljük el. Az enyém érintetlen. Képeimen meg tudod nézni.
Adsz egy e-mai címet mert érdekelne mennyibe vették volna be a mocid, ha belekezdek akkor tudjam hogy mennyibe fájna.
Szia, hangosabb lesz, de szarabb... A tuti megoldás egy jófajta cső.
Szeva mester! Neked bármit! emailben keress! hukovesl (kukac) gmail.com
Szevasz!
Rendelni szeretnék az eBay - ről, kellene a segítséged!
Sziasztok.
Az lenne a kérdésem hozzátok,hogy ha a gyári kipufogómból kiszedném a katalizátort akkor jobb hangja lenne a dobnak?
Vagy maradna az a halk ami eddig?Ez egy Kawasaki ZX 6r ninja 98-as évj.Vagy esetleg valakinek van valami ötlete javaslata,hogy a katalizátort kivéve esetleg még mit módosítsa rajta hogy jó legyen a hangja?Nekem nem az kell hogy repedtfazék hangja legyen hanem mélyebb. Köszi a válaszokat előre is.
Sajna nem lenne ahhoz elég,hogy meg legyen a törzskönyv és a 10-est is elhozzam .
Muja kolegával mizu? Nagyon el van tünedezve
2 fele ember letezik!
Aki szret elni + aki nem.....(ferre ertes ne essek az elozo hozzaszolasomhoz semi koze!)
Aki okos megerti a hulyeknek meg minek elmgyarazni
....iszom es dohanyzom
Mielott jonne a ne igya ,ne dohanyozz es lessz ra love!
Ez nem tisztelet kerdese!
Van neki8k +-ban love+akarat!
Azert le a kalappal elottuk! Tuti nem isznak es nem dohanyoznak!
Nem elmeni kemeny ,visszajoni!
Nyugott ember vagyok. amikor kicsi voltam és néztem a szép mocikat mindig valami varázs vett körül úgy ahogy a motogp is szerintem, egy versenysport. Tényleg ezek után tisztelem azokat akik ebbe az országba bele mernek vágni önerőből hogy versenyezzenek mert apuci nem áll a hátuk mögött milliókkal, sponzorokat kerítenek maguknak nehezen és alkatrészt... XD Szerettem ezt az országot, de egyre jobban azt érzem el kell innen menni...
illetve oda is kell neki egy...
Nem belevau de jobban jarsz ha haveri korben szervizeled!
Az alkatresz meg horror aron van a kawa szakszervizben!
Evek beszelnek belolem!
Jaj a félreértés elkerülése véget nincs semmi gond! Igazából az ott dolgozók jó fejek nem velük van bajom hanem a majom tulajdonosokkal! Ők döntöttek hogy bezárják a boltot továbbiakban az ő felelőségük hogy tájékoztassák az ügyfeleket, nem a "ex" alkalmazottaknak.