Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

-n nélkül csak
www.mfmotors.hu
mármint az www.mfmotors.hu-n lévő.
Szia, a honlapon szereplő a helyes szám.
Jó lett,hálám üldözni fog kaptam rá egY 4est számod még ugyanaz?
bal kormányra szerelte a gázkart....
Na hogy sikerült a szakdoga?
Wicca......egy darabig de már 1.58 nál tart
Mi keményen lép le a tizes 6:06-nál
Jó kis időszak volt...
egy kis vidi rólad...de jót meccseltünk itt
Üdvözletem Uram remélem szalad a bolt
Telitalálat
Feri?
Az a baj hogy a keleti régióban senki nincs akiben megbíznék
Sziasztok! Már egy ideje figyelem a levelezéseiteket, a Kawasaki szervizelésekkel kapcsolatban. Néhány évet lehúztam a Kawasakinál, mint szerelő. A elmúlt év végén az én munkahelyem is bedőlt (Kamoto) Látva a kereskedői hálózat nyűglődését, gondoltam, hogy hamarosan az ügyfelek fogják a legnagyobb kárát szenvedni az egész hajcihőnek. Úgyhogy gőzerővel elkezdtem megalapítani a saját motorszervizemet. A fő irányvonal a Kawasaki, de a másik 3 márka gépeit is szerelem. Ha valakinek szüksége van segítségre, alkatrészre, egyébre, állok rendelkezésre. Üdv mindenkinek!
A tulajdonos maga a D.M.C volt...és az Ivanics lett...
mindenesetre megértem a haragod,valszeg én nem tűrném ilyen nyugodtan,hogy azt sem tudom hol a motorom.respect
van minden kopó cuccom azonnalra-nem keddre .gyertya, kuplung,olajok szűrők,fékbetétek,lánc,lánckerék stb
Nem látsz a színfalak mögé,csak azokat az információkat látod,hallod amit itt ott a füledre mondanak.Csabiéknak igen kevés esélyük volt szólni bármiről is,mivel Domoklész kardjaként lebegett felettük a .....semmi.Nem tudtak semmit biztosan,azt sem .hogy holnap amikor bemennek lesz -e még munkahelyük.Esetedben szerencsétlenül jött ki ez az egész mert kb már másfél -kétésfél hónapja ment a kínlódás.-és Te ekkor csatlakoztál bele a dologba.Szóval ugy igen nehezen tudnak szólni,hogy egyik d.u megjelenik néhány fogdmeg néhány teherautóval és pakol mindent amit ér-kész, bolt becsuk.Van olyan saját cuccom is ami odaveszett-fogalmam sincs hová került,valszeg a büdös életbe nem látom viszont.Az hogy mitől ment tönkre....nos van saját véleményem,mint mindenkinek ,de ez mindegy.Mindenesetre semmi köze nem volt az M3 működéséhez.Szerintem csak lobby az egész mint minden más idehaza.Amugy nekem fél nap alatt ment a vezérműlánc csere a sajátomban ugy tudom a tiédhez hozzájárult az hogy valaki vitt egy vezérműláncot oda ami nem belevaló volt./Láttam mert a kezemben volt/-vajon ki vitte azt oda hogy azt tegyék bele?
amugymeg lehet csinálok szervízt...
Amúgy meg Crazy kapjad be a faszt miért nem nyitsz egy fasza motor szerelő műhelyet?
Én is yamahába vittem szervizeltetni mindig vót ám peslogás
Szeva!

Betelefonáltam egyik szombat reggel a speedlineba, hogy van-e gyertyájuk?
Válasz: nincs, de rendelni tudunk, keddre itt lesz.
Bementem a yamahába és leemelték a polcról!
Sose vásároltam a kawa szalonba!

Roli
Nekem alapvetően semmi bajom a Kawa szervizekkel. Egyszer volt téma a vezérműlánc csere arra 80e Ft-ot mondtak én meg azt, hogy "Köszi viszlát!" Megcsináltuk 20-ból.
Azért ez elég meredek sztori! Mondjuk amíg Debrecenben volt kawa "szalon szervizzel" azokat is elküldtem a picsába és volt belőle balhé is!