Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cső Dáriusz nem tudom igazából Szfvári Kawa Ivanicsba van a motor asszem.
hát ez tré aztán most akko Csabi hol dolgozik
Azért a CSabi még foglalkozik alkatrésszel
Csak hallkan mondanám, mert látom megjött a kedved pár pofont kiosztani, hogy én szivesen beválalnám.
Ivanics megvette a Kawasaki D.M.C-t aztán leépítette a szalonokat.Így járt Budaörs is és még néhány.
nem szoktam ilyet ,mindenki itt a tanum,de egy szájonbaszást itt beígérek neked és azt is tudod miért.
Hali Go bácsi. A kawa M3nál van az a moci?
Karcmentes idomok 54000e km vn benne külföldön dolgozik a tulaja gumik cserések és van rajta kormánygátló?
Kicsit izgága ennyi az egész.
Akkor fasza remélem sikerül összehoznom.
10-essel is lehet ésszel menni eleinte aztán egy pár ezer km után lehet bátrabban is gondolom bár erről a szériáról hallottam ,hogy nem emberbarát és nem szereti a bénáskodást jól hallottam ?
Az ezreshez nincs jó alap. A 750 után is kurva erősnek tűnt. Jobb a semminél.
És szted ddt 4 év 600 al jó alap az 1000 hez , .
Ha jó a motor és az anyagiak rendben vannak akkor szó nélkül. A jelen helyzetben amikor alig lehet motort eladni örülj, hogy nem kell árulnod a mostanit. Szabadulj tőle amíg lehet.
Skacok szeretnék tanácsot kérni mit tegyek azzal kapcsolatban,hogy kaptam egy ajánlatot egy Kawa szalonban dolgozó és egyben szerviz is /és nem crazy papa / ismerősömtől vittek be egy 04-05-ös ZX10R-t amibe 50.000 km van első tulajdonos full szervizkönyves és az elmondása szerint olyan állapotban mintha gyári lenne , motorikusan is tökéletes.
Beszámolnák az enyémet szerintetek belemenjek ez a kérdésem vagy ti belemennétek-e ?
Igazából szeretném a 10-est de félek tőle egy kicsit .
Azért kíváncsi vagyok a véleményetekre úgy hogy választ kérek ok .
Mentek a levesbe! Új beszállitó után kell nézned!
Joe bácsi,mi a csöcs van Csabiékkal az M3-kawasakiban?mentünk volna be azt nézek csak h mi a picsa
A karbisort akarom vele védeni.
Sziasztok,
Nem tudja valaki mi annak az adaléknak a neve ami meggátolja a téli pihenő alatt a benzinből kicsapodó ragacsos takony képződését?
Segítséget előre is köszönöm.
280 a 04 636-osé ?
280.és 10mm es távtartó kell.
Nem jól tudod a 03-04-es tárcsája 265-ös a 05-06-osé 296-os vagy 300-as amúgy belemegy ha csináltatsz egy távtartót a féktuskó tartókonzolra és a teloszáron lévő felfogatási pont közé.
Sziasztok,
Van egy gyári plexim eladó.
Ha valakit érdekel írjon: 1.jacis@gmail.com
2003-2004 eshez van egy pár telóm.csak együtt adom.sérmentes-használt
telót akarsz venni vagy az a kérdés bele megy e a hullámtárcsás-ami amugy 300-as-a tiédbe..?