Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te direkt vagy ilyen hülye vagy valami kényszer érzetből játszod a bohócot?
..ez van.
moci....
Ez érdekes, mert a moci elméletileg magyarorszagon vásárolt. Meg nem Mph-ás az órája stb....
lemaradt az"m"
Bizony. A zxtom jól ondta...
ittá már hidegben páleszt?na..azé fűtik
Akkot az enyém amerikai vagy kanadai gép?
Amúgy miért fűtik a porlasztókat?
Szia, ez a hűtőfolyadék visszavezető cső csak az amerikai és kanadai modelleken található meg. Az #1 és #4 hengerek porlasztójához van bekötve egy filterrel együtt. A célja a porlasztók fűtése.
ja és 5L törköly 49%
10L körte12L
Az a baj hogy nincs itthon borsodi vagy melyik sör nem tudok most gondolkozni
lepárló szerkezet szilvához.....
De mi más oka lehet, mert a tankok alja általában tényleg egy hővisszaverő réteggel van bevonva.
Nézz meg 1 motorversenyt mindig takarják a tankot hogy ne melegedjen fel. itt más oka van nem a meleg benya az bizti
Kawáék azért biztos tudták mit csinálnak amikor tervezték. Bár bevallom öszintén én sem hallottam még más márkánál ilyenről....
Az nem bizti hogy jó mert a benya minél hidegebb annál jobb a hatása
Ezt én is így tudtam, de nem voltam benne biztos. Akkor ezek a gépek mindig meleg benyával mennek :)
Ha jól tudom felmegy a karbisorra, oda is be van kötve a vízkör az úszóházakhoz ha mocsok hideg van ne jegesedjen el az öntvény, legalábbis 9-esen igy van gondolom 6oson is, de javítson ki vki ha tévedek.
van sérültem..ez meg jól jönne.mondjuk nem nagyon sérült..
ez hibátlan?
Sziasztok Zöldek!
Ez a cső hova megy és mi a funkciója?
csak 1x mondomelnektek a nevempicibetüvelkukactonline és azért ez hogy könnyen megjegyezhető (nehogyelfelejtsem )