Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyibe számolnák be?
Dáriusz nincs lóvé ez a legnagyobb bajom semmi más a kurva anyját bassza meg ez a retkes ország
Mi történt Goo? mi volt az ok hogy ugy készüljek ha sikerül rárepülnöm
Bocs kimaradt a tulajdonosok adták el.
Nem felvásárolta Crazy utanna néztem, az elmult két évbe akkora - al ment a DMC hogy szerintem megunták a tulajdonosok, nem csak a motor szalon része. Igaz jófejek akik ott dolgoztak minden tiszteletem az övék de magával mint a céggel a kawa alkatrészek gyári beszállítójukkal a faszom már ki van... aug 18-án vittem el az m3-ba vezérműlánc cserére... hol járok most ott hogy pénteken végre sikerült megtudnom hol a faszomba van a motorom... (Elfelejtettek szolni tök véletlenül, hogy átkerült más hova). Nincs is ezzel baj ha nem 25.000Ft ba kerülne innen elmennem Pestre, egy nap egyeztetni mi a faszom tart ennyi ideig ez volt oktober közepe, és most szombaton hogy végre megbizonyosodjak hogy ténleg jó helyre került e a mocim. Biztam abba hogy a magyar importőrnek nevezett cégre rá lehet bizni a motorom és nem szedetem szét valami sufni tuning műhelybe, de rá kell jönnöm szép lassan magyarországon nagy büdös lófaszt sem szabad csináltatni senkivel sehol, föleg nem motort, autot, stb... fasszopó az összes cég annak ellenére hogy a vásárló esetembe én kurva százezreket költsön valamire mert szeretné hogy 99% os legyen a vas mind állapotba mind teljesítménybe. Várom mi lesz a vége de kibaszott keserű szájízzel vettem tudomásul hogy a motorom máshol van nekem kell uttanna járni és csak reménykedhetek hogy most talán jó kezekbe került. Ezek utan levonom a tanulságot: inkább elviszem 3x olyan távol és kerüljön 3x annyiba.... Magyarországi motorkereskedések és szervízek ... FASZOPO BUZIK MIND! apriliától--yamahaig!
Szomorú hírt kaptam ma dél körül sajnos nem tudom megvenni bizonyos okok miatt a 10des urat rosszabbul esett mintha hátba szúrtak volna , , , , Annak azért örülök a 6-os marad legalább is egyenlőre.

Dáriusz gyere le Székesfehérvárra aztán vidd el a motort,mert esküszöm,hogy kihagyhatatlan legalább neked jöjjön össze baszki.
olyan.nyugodtan belevághatsz.172 Le volt padon.175 a gyári érték.
Magas labdát nem vártam töled!
Hogy is várhatnék 1,5 magas 55 kilós embertöl?
Valakivel összekeversz mert ha visszaolvasol én nem fikáztam semmit és senkit!Én leirtam amit egy volt kawasakis ........tól jött !
Aki állitólag kiakarja bérelni valami Kovács Annamária ennyi
Szóval akkor ha jól veszem ki a szavaidból TE is megvennéd ugye olyan állapotban van . ja és ha sikerül megvenni legalább lesz kit szidjak ha valami nem jó . , .
E környékér mondott nekem is haverom 1 milla az nagyon elfogatható sőt Csak jönne össze ha sikerül bontok pezsgőt az biztos .
Látom felgyülemlett benned a szeretet felebarátaid iránt, de ha segíteni akarsz embertársaid lelki békéjén, a hányatott sorsúak sorsán vagy csak sportmotor fórumozási morálján, akkor állj be krisnásnak, gyújts egy ánizsos füstölőt, és osszál meleg ételt a nyugati téri aluljáróban és szavaid meghallgattatnak. De inkább csak sírd jól ki magad ma este az megnyugtat és reggel egy új napra ébredsz.
Mert ha neked ez a pár hsz már fesztivál volt, akkor igencsak érzékeny a lelked és ha ez az állapot tartós, érdemes beállnod szerzetesnek mert a teremtőnek még nagy tervei lehetnek veled.
Ha valaki tud ilyrn beszámításos 2004es 10est akkor jelezze nekem is nagyon megköszönném.
Nem fogom gyakrabban mint eddig.De a véleményemet továbbra is fenntartom.Ha csak egy ember elgondolkozik rajta,már előrébb vagyunk..
Szerintem nem menő sem a kurvaanyázás sem a szájhősködés ezért nem hiszem hogy itt kéne fesztivált rendezni.És nem fogok előjönni az összetartásos storyval,különbözőek vagyunk,vannak konfliktusok.De nekem még nem volt szükségem ezek elrendezéséhez az internetre
semmi komoly.ki lett cserélve a váz mert volt rajta egy kb 5 forintosnyi horpadás-a kormányvég ütötte be a bizti meg kiírta cserére.át lett cserélve a váz gyári ujra és uj idomszett ment rá mert karcos volt.ránézésre ugy kb 5 tel eshettek vele.de lehet hogy 10 zel.igy legalább tudod az előéletét..nem basznak át.ettől nyugodtan belenyúlhatsz..olyan gazdája volt aki folyamatosan túrázottt nagy távokat és állandóan cserélte az olajat előírás szerűen.mennyi a matekja most?mert bent 990 volt
össze volt rottyantva neeeeeeeeeee nagyon durván nézett ki mondj valamit róla crazy légyszi.
azt mi raktuk össze full uj idomszett és uj váz..sk csomagoltam ki a dobozból
Okesz Pityu akkor már én is 1 kicsivel többet tudok a gépről . De remélem attól motorikusan fasza guminak meg az a dolga,hogy kopjon mint az állat
Nyeehhhhh... kezdjem el magyarázni vagy elolvasod amit rézi írt pont alattam?
mivel saját megfogalmazásod szerint is nyilvános a fórum ezért sanszos hogy nem csak pozítív hanem negatív dolgok is érhetnek,...ha beolvasol.
mit vártál ?magaslabdát?
elviszed a motorod egy hibamegállapításra /kormánycsapágy/egy szervízbe és mert
1.vagy nem megfelelő a hibamegállapítás
2.vagy sajnálod a motorodra rákölteni a pénzt mert olcsójános vagy
-máris nyilvánosan fikázod a szervízt a több fórumon.
Többen -jónéhányan ismerjük innen személyesen Csabit és tudjuk ,hogy ha valaki ,akkor Ő nem basz át senkit.
Tehát ha arctalanságod mögé bujdokolva fikázol olyan embert akiről személyesen vakon tudjuk, hogy alaptalan a vádaskodásod akkor ne csodálkozz rajta bugris,hogy nem a te álláspontod az amit védünk.
Nincs igazad!
Ez az a motor, csak most már az ivanicsban van.
Ne olvasd!
Nem lehetne ezeket a dolgokat fórumon kívül elintézni?Undorító hogy mivé lett a sportmotor.Akármelyik topicba ellátogatok már ezt kell olvasnom Egy nyilvános fórum normálisabb magatartást kívánna
Te bugris szerintem csak az igazat irtam! Csak nehogy én basszalak szájon de nagyon,találkozunk mi még elöbb mint gondolnád!
cső Pityú