Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Megint én.
Az NA Racing kipufogóról esetleg valami vélemény,mert ezt a típust nem ismerem?De viszont találtam 45 eft-ért.
Nem vészes nem? Múltkor mondjuk átjött a szomszéd picsa délután kettőkor mikor túráztattam a motort és kiabált valamit de nem értettem.
És az a baj, hogy nem te vagy az egyetlen Kaszás akit ismerek
1 dolog ami biztos a Kaszás akivel utoljára kezet rázol
Itt meg a DéDéTibink új motorjának a hangja Bódis-sal
http://www.youtube.com/watch?v...

Nesze neked itt egy Bodis olcsin olcsin
Bodis-sal mi a bajod. Azok nekem tetszenek, csak kb. megsüketülsz tőlük
Nem!

Mert italozni basztok eljönni hiába is dobom fe a témát, tavaszig meg elfelejtitek mit is pofáztam. Másképp meg úgy se futunk össze, hogy megverjetek
Inkább vegyetek fasza indexet mindösszesen 3000ft-ért
50-60.000ft környékén ezek vannak például. Azért azt a Scorpion titán kipufogót nem érdemes nagyon hasonlítani egy martinhoz vagy raptorhoz...
drága
Amikor én kerestem dobot végig jártam az összes ilyen magyar készítésű dobot...martin,raptor,sakal meg a faszom tudja mik vannak... De kúrva drágák 50-70.000ft-ért már használt LEO,Arrow meg társai vannak amik lényegesen jobbak!
Nekem nagy mákom volt mert innen a fórumról ukawa kolega fullos Leo dobját vettem meg ami kimondottan 03-04es ZX-6Rhez volt hibátlan állapotban tokkal vonóval,műbizonylattal 40k környékén...
Én felejteném ezeket a magyar dobokat!
Sziasztok.
Köszönöm a hozzászólásokat.
Martin dobról mi a véleményetek?
kemíny csávó ez :most nősült
Nem félsz




































Faszom az az én volt hátsó lámpám, az legalább +28 ló
Támasztókerék nincs rajta véletlenül.

Lejaccuk jó, mondjuk monopolyba
Áááá rosszul emlékeztem, 47 lóval lett több, elébb lementem a garázsba lemértem. Meg még azt is elfelejtettem hogy van még rajta vázbaintegrált ledesindex, gyári felnicsík, titán árnyékvisszahúzó rugó, biomehanikus gyorsváltó, tommotos ülésfűtés (hátul is), középsztender ha blokkot kéne cserélni, trixenon a titán rugók miatt, állítható dőlésszög krézimamától mert félt tőle. Ja ér bárkitől megkérdezheted aki ismer. Meg majd ezt még lejátszuk jóóóóóóóóóóóóó!
Meg kiszedted a fojtást az előzőhöz képest beleraktatok egy powercommandert és elékötöttél még 25 lovat.
Azért azt nehezen hiszem, hogy a rendszer 30 lóerőt hozna
+1 szavazat a leóra. Az enyémbe 32 lóerővel több lett! Padon mérve keréken.
Akkor az enyem kínaji
Bocs elírtam
Fasznak 10-es az csak az olyam műmájereknek való mint a kaszás meg a joe. Tehát az ilyen félnormálisoknak akiknek nem elég ha kuplunggal jön kerékre kettőbe

En meg mindig ugy erzem, hogy a hatos sok meglepetest tartogat meg a szamomra. Amig nem karcolom le a labtartot addig marad. Arra is csak akkor van esely ha elfektetem.

Ja tavasztol keresek budapesti garázst valakivel közösen. Az se baj ha olcsó főleg ha a XI kerbe van
BMC
Akarom mondani lefessük