Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nigócskák.Ha valakinek kell olaj Kawasakiba,akkor tudom küldeni a legjobbat amit eddig használtam.kipróbálva ellenőrizve,tesztelve.Liqui Moly 10-50
ugyanezt dízelverdába ,részecskeszűrősbe sima turbósba,,szívódizelhez ,commonrailhoz is és persze benzineshez is.
Megvn még a dob? lehet érdekelne
Üdv!

Van egy eladó jobb oldalidomom 2009 utáni ZX-6R-hez MotoGP Design matricázással. Csúszott, fényezést igényel, de nem törött. Elérhetőség az adatlapomon.
szevasztook
na mi van melegek? heh...ki az a merész aki mindennap a nyugatinál a meki mellett parkol a hatosával?
Ennyire szomjas vagy? Akkor jövő heten egyik hétköznap gyere be a büdös Pestre és iszunk
minden nap nagy
Egy nagyot
egész télen egyet?hülyevagy?
meg baszni a rezet. Egy ivászatot tényleg összehozhatnánk már a télen
Üdv mindenkinek!
LAssan jön a tél lehet megint offolni a topicot :D
Sziasztok.Nincs valakinek kedve egy késő őszi túrázásra, persze külföldön..:)
Nem de ha olcson kell valami akkor most van itt lomtalanitas a XI. Kerbe. A ciganyok mar ket narja itt orzik ejjel nappal a szemetet es guberalnak. Lehet hogy meg lancszett is van
báááááááááááákk ez NAGGYON kemíny volt... felálltam a székből
láncszett akciót nemtudtok valahol?
Megrendeltem az izzókat. Utána hazajöttem és látom, hogy H4-es kell.
Megtanultam, hogy csak úgy rendelek ha meggyőződtem bizonyos dolgokról.
okejo semmim sincs!
van 4 db xenonom kicsifilyú,trafóstúl.egyik nem megy úgy emlékszem.fékbetéted van még?merén nem találok itthon használhatót,csak majdnem vas xrac van,de próbálok kukázni valami használhatót.
Bixenon
vagy csodalampa!

de neked h7kell a tompitasrol 1 az izzo elott levo "foncsoros futyi" gondoskodik. Gondolom en....
Ilyen a tied?