Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pilisen vagy akárhol
Sziasztok,
2000-2001-es gyári ZX6 dobban van már katalizátor?
Választ előre is köszönöm.
Pikcsor? Hogy tessen e! En csak 1 szavazattal birok a csaladban!
fód filyesta.5dóros hogy ne kejjen a szomszéd kocsiban hesszelőnek anyu dekoltázsát lesnije mikor köti be Kawabéjjbit.pont jó puncikorban van 14lyears oldsátterlánd.negyedliterrel több a köpcentije mint JoeBlacknek és van egy tartalék vezérműtengelye ha a másik megállna.kaparni lehet a gumikkal 1 napig egyfolytában hogy elfoggyon,utána jöhet a fézikékezés is hogy a háccsóis.manuális klima az van benne ...4db is mindegyik ajtón 1-1.jönmegykipufog..és karcmentes!gyári dukkesz.patika,,de te majd felavatod
Mire?
de tesenesertodjel ha nemkell
hm..csere?
na olyanom nincs.. fékbetétet szerintem tanálok azt odaadom.vagy beviszem holnap m3 ba oszt ott átveszed...de rakd be rendesen most baszod..tudod:a furatba a csavar megy,nem a zsir
De vagy a dealer! Nem sertodok meg ha megmondod szerinted mennyit er! Legfeljebb kicsit meg marad.
Lassan felkotom magam.... Sos generalozni kellene a taltosparipam...most lattam h d.i.d. is feladta....2nap es leesik!
mennyit akarsz kapni a hókefélkéért?
Tetszik
innen vettem 2 hete 100 Euroért de múlt hétem vettem ey Two Brothers komplett rendszert, amihez jár egy speckó rendszámtáblatartó
15 papir
mennyi a matek?
ment a mail
ird meg a mélemre légyszíves a pontos címet.
jah és még a telefonkönyvben sincs semmi...
telefonszámot egyszerűen nem tudok... Csak azt a 2 számot tudtam megszerezni amit már írtam sajnos. Annyit tudok csak hogy hol lakik...
derítsünk ki valamit Lovas Pálról bármitakármit.legfőképp elérhetőséget.ne nekem kelljen
Olyan pereces a bal eleje...
Ja, mellesleg van egy fain rendszámtáblatartóm 07-08-as Zx6ra ha kell vkinek. Hátsó lámpával és rendszámtábla világítással. Pont mint a képen.
Ilyene:
ELcserélem veled nagyfaterom multicar-jára. Azzal viheted az egész pereputtyot és mivel lassú jármű ússe esel el.
mikor lecsutkázom tőre erőből!
néztük kuplungot semmi.
néztük láncot lánc kereket semmi .
és csak 6 ezernél csinálja utána simán megy ennyi .
Decsaszarvagyol!