Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ddt
Akkor ezt megbeszéltük. Egy valamire azért még kíváncsi lennék:
"az hogy te kint vagy az mindig örömmel tölt el mert mindig örök riválisként látlak meg a pályán akár 600 zal megyek akár 1000 rel"

DE MIÉRT ÉN? KI faszom vagyok én, hogy velem akarsz rivalizálni? Teljesen komolyan kérdezem.
Én örültem neki. Aznap volt először térdkoptatóm. 10 pályanap alatt eltökélt ember tud 2:10-et menni. Eltökélt és nagyon tehetséges ember 2:02-05 köré megy. Mondjuk azt hozzátenném, hogy BT 14, Metzeler M1 és társaival nyomtam. Ma már a legtöbben túrázni is D211GP-t raknak fel.
én 2.28 at mentem elsőre asszem...bár volt egy március 26.-i nyiltnap amikor Preddel köröztünk 3.00-át is..igaz akkor +2 fok volt
dehogy nyámnyogunk ezen egész télen .elemezze a faszom a motorozásodat ,nem tudtam hogy érzékeny vagy rá.de akkor is lassan veszed a -3 at
annyira utáltalak már 3 éve is hogy már szerettelek..és igy van ez most is.jol mentél tegnap mert a leintések ellenére sem tudtam veled tartani a lépést másfél kör után.a multkori nyiltnapon pedig valóban mentem egy 57 et és több 59 et de ez csak magam számára öröm de örültem neki piszkosul és ne fossz meg ettől.olyan nap volt na. arról meg nem tehetek hogy kihaénnembasszájbák nem voltak épp kint.nem is igényeltem.biztosan attól ment jol hogy ők nem voltak kint .tegnap nem is nagyon kerestem az okot hogy miért voltam szar inkább a multkori nyiltnapon nem értettem azt a 03 as sorozatomat vannak ilyen napok meg vannak olyanok.az hogy te kint vagy az mindig örömmel tölt el mert mindig örök riválisként látlak meg a pályán akár 600 zal megyek akár 1000 rel...de vannak olyan lákizolifajták akitől még a hányinger is kerülget és biztosan most sem állja meg hogy belémkössön.ezuton mondom el neked te balfasz hogy nem, sajnos nem járt le még a felfügim és ha egyszer valamikor lejár -sajnos kérdésemre azt mondták nem törlődik a priuszból- akkor sem viszem döntőre a dolgot mert az én szememben ez már eldőlt azzal hogy te egy szar ember vagy és pont
ddt:ha nem véleményezhetem akkor is bennhagysz egy csomó időt a -3 ban és a célvégében .és:okt 22.-én mehet élesben
10.-re en jobbat szeretnek mar h öszinte legyek
itt voltunk és itt is vagyunk..hallottam a köszönésed tudtam hogy te vagy.hirtelen azon gondolkodtam,világit e a lámpád
Én is így gondoltam.
Biztos nem ,mert arra meg én nem emlékszem
Köszönöm szépen.
Hát erre nem emlékszem. Mikor volt? Mondtam valami hasznosat?
gratula neked te csonkollekció.
Bár így könnyű, mert gyakorlatilag olyan lepke súlyod van, hogy te magad vagy a tuning a motoron.
Nekem nem az 59 az álmom hanem egy MV Agusta.
Az 59 idén a minimális cél volt. Az valóban sikerül.
Voltam még talán kétszer, egyszer beszéltünk is...
Aztán nem jutottam fel többet... de jövőre tervezem egy pályagép beszerzését is.. .akkor aztán gyiiaaaaa
Hallom sikerült az álom?(1.59)
Hogy hogy? Nem mentél ki többet a ringre?
Belevau: Én elsőre mentem 2:18at...









aztán itt megragadtam
2:17-et.
kösz.alakuloban jövöre szebb lesz
es mit mentel 10.re?
Ok. 2:30 az teljesen jó elsőre. Engem kb. a 10-ik pályanapomon mértek meg először. Az igaz, hogy én azért mentem ki a ringre, hogy megtanuljak motorozni.
Keresem az ebayen de nem talalom ebben a pillanatban,tudom h otthon nincs gp egyertelmuen,de lattam egy olyan jatekot amibe ,benne van a Hungaroring,es motorokat lehet valasztani,beallitasokat kivalasztani,es menni.mondjuk ugy hasonlo mint a Gp
Hi Tomi.
egyebkent mi is pont ezeket az oldalakat neztunk az egyik haverral,en is olvasgattam es nagyon pozitivakat irt rola mki.lehet en rendelek egyet es akkor majd elmondom mit kaptam.
Moto GP játékban van Hungaroring?
iszonyat szép a motorod