Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak szimpla kivancsisag hajt, en elsore 2.30 elso nappal teljesen beernem.ettöl fuggetlenul azert ha hazajutok tesom Ps2-jet lenyulom,es fejbe kicsit megtanulgatom a kanyarokat a moto gP jatekban(valami haszna csak lesz),illetve a motoron alakitok par apro dolgot.aztan majd jövöre meg majd alakul a dolog.
De azt most kikötöm, hogy nem süllyedhetünk le a gsx-r 600 topic szintjére.
Versenyzők lennénk vagy mi a fene. Már hogy lenne bárki is gyorsabb nálam?
jó de a másik 2 secén
Különben mi értelme az egésznek?
milyen hiszti megy 2 secen
Nincs valakinek 2001-es ZX6R-hez eladó bubis plekoja?
Vevő lennék rá.
a picsába..... 1 napig nem vagyok és végre van valami élet?
itt baszom a rezet minden kurva nap 'oszt semmi.....

papikám tegnap este becsöngettem 11 körül remélem nem ébredt fel senki.. már ha itt voltatok
ha nem akkor anyósod örülhetett nekem
mind a ketten menjetek igyatok 1 whiskyt 1 üveg whiskyt
De tudod mit? Hagyjuk a faszba az egészet. Vedd úgy, hogy nem szóltam semmit. Nem áll szándékomban egész télen ezen nyámmogni. (De azért ne véleményezd a motorozásomat).
Nem azért. Hanem mert senki nem javul úgy 2.5mp hogy megy 00-01 fél évig majd megy 1db 57-es kört aztán megint 01. És azt az 57-es kört te a célegyenesben lévő órán menet közben számoltad ki. Hihető. De majd ha mész 57-et te sem fogod ezt senkinek elhinni.
Egyébként a két percet nem idén nem hitték el neked hanem 2 évvel ezelőtt. Mert te már a 636-al "mentél" 00-át nem?
De ha a következő versenyen akár most októberben ha jó idő lesz akár jövő áprilisban mész 57-et vagy akár csak 58 elejét itt a teljes fórum előtt fogok mea culpázni oké? Szerintem ez így korrekt nem?
A Feri " majdnem megnyomorodtam" meséje meg hihetőbb lenne ha 200-al mentem volna neki és nem 10-el, valamint nem ment volna tovább a baleset után egyből szóval ezt kár linkelgeti.
És tudod miért sértődök meg? Mert jössz mögöttem 1 kört majd véleményezel mint ha te lennél a Kispataki.
De egyébként nem kell hosszas szócsatába bocsátkoznunk. Kértem, hogy ne véleményezd a motorozásomat. Ennyi.
Amúgy meg 57-el jövőre szarrá fogod verni az RR mezőnyét szóval nem értem mit vagy kiakadva, hogy "elrontottam" a versenyed.
Ez nálam is jelen van.... de már benne marad. Mit ajánlsz bele? (Legközelebb olyat rakok bele.)
http://www.youtube.com/watch?v...
itt van arról a vidi aminek véleményezését el lehet olvasni a feltöltő leirásából."...egy motoros aki majdnem megnyomorított..."szóval nem értem mire sértődsz meg ,ha elmondok egy hibát amit látok hátulról.megtaláltad a papírost a versenyről Tibi?mert te mindent elraksz,mint ahogyan én is.és pontosan tudod, hogy az első versenyen 00 ákat mentem és a közelben sem voltál ..akkor tulajdonképpen miről beszélsz?ha az első 1000es próbámnál mentem 00-át akkor fél év alatt miért nem javulhattam 2.3mp-et?mert te nem voltál ott?vagy a haverjaid nem voltak ott?basztatni szoktuk egymást az igaz,de ha igazságtalanul mondasz valamit az nem szép dolog...én sem basztatlak azzal hogy a sok sok évnyi ezresezés után nem ott kellene tartanod ahol
".......A 00-át senki nem vonta volna kétsége ha két szezon alatt produkáltad volna éles helyzetben is nem csak olyan pályanapon ahol senki nem ment. ....."
megtennéd hogy fellapozod az idei,áprilisi verseny időeredményét,ami az első ezres és egyben idei egyetlen "éles"menésem volt ?esetleg meglesnéd mellette az időeredményt?akkor hol voltál tulajdonképpen?miért nem voltál előttem a rajtvonalnál?mert nem volt már előttem?miért nem tudtál lépést tartani "éles" helyzetben?
el nem hiszem hogy pont az az ember szól be akinek a célvégi igyekezete miatt az 5 kör alatt kiverekedett első helyen lévő előnyömet dobhattam a picsába,mert ugye miattad kellett piros zászlóval leinteni a futamot--továbbmegyek :aznap téged vettelek "védelembe" amikor Zsírferi telibevert a boxban,majd okolt a kialakult helyzetért.hol irtam olyat, hogy milyen jót mentem mögötted?le is irtam hogy figyeltem az iveket.tudomásom szerint egész nap 01- 00 időket motoroztál,,akkor miért is nem mehettem mögötted?
szállj le a földre Tibi.jószívből gratuláltam mint ahogyan odakint tegnap is,de neked elvette ma valami mámor az eszedet. és hogy továbbmenjek:Predi engem egyetlen egyszer nem cinkelt komolyan.Ő volt az egyetlen aki odajött áprilisban és gratulált.
Ezzel semmi baj nem lenne ha nem az lenne a történet vége, hogy te milyen jól jöttél mögöttem és én hol vagyok lassú. Miért kell neked mindig ezt kihoznod belőle? Ha csak szimplán örülnél akkor annyi lenne a történet, hogy: Gratulálok.
A 00-át senki nem vonta volna kétsége ha két szezon alatt produkáltad volna éles helyzetben is nem csak olyan pályanapon ahol senki nem ment.
Egyébként elhiheted ha én ezt olyan komolyan venném mint mások valszeg én sem állnék szóba veled. Szóval menjél nyugodtan 57-et 00-át vagy amit akarsz de légy szíves ne véleményezd a motorozásomat legfeljebb ha kérem jó? Így is túl sokan teszik.
ui. Predi mióta slowrider? (Egyéb emberekről nem is beszélve akiket nem nevesítenék de cinkelnek téged élőben is. Biztos tudod kikre gondolok).
én személy szerint csak azt tudom mondani amire panasz volt mert azzal vissza jöttek motul 5100 , fuchs , meg valami omw-s retenet , nekem személy szerint castrol a favorit , de crazytől a liqui molyról is csak jót hallotam , némelyek esküsznek a repsolra de eddig semmi személyes tapasztalat
eléggé köztudott hogy kawasakiban nem jol működik a motul.
Örülni mint 1 gyerek akit vidámparkba visznek
nekünk ezzel az olajjal a pálya és az utcainak is elkezdett rakoncátlankodni a váltó nincs üres , akadós , és néha sikerül lyukat váltani
szerintem nem maradtam le.illetve tulképp tök mindegy is mert nem egymásnak hanem magunknak motorozunk.ez az első évem a 10 essel és meg vagyok elégedve mind a motorral mind azzal ahogyan viszonyulok hozzá,mert azt hittem félni fogok tőle.különösebben nem érdekel a slowriderek cinkelése akik állandóan megkérdőjelezik az elért időeredményt..06 nál azt vonták kétségbe,03 nál azt ..00 nál szintén és nem volt ez másként sem a 40 fokban elért 57.7 es idővel sem.a legutóbbi versenyen is asszem kellően lemaradtál mert a sikánnál vezettem a versenyt amikor megkaptam a piros zászlót az 1 es kanyarban ferivel való szexelésetek miatt.ettől függetlenül én örültem neki mikor tegnap kibaszott büszkén jártál körbe és ujságoltad a hirt és azért mert tudom hogy régóta hajtottál erre ,sok pénzbe és fáradtságba került.szóval jo volt látni.megkérdezheted kaszásékat én mennyire örültem 1 hónapja ugyanigy.jo volt és kész.nem tartozunk egymásnak elszámolással de ami itt az időeredmények cinkelése körül zajlik,az nevetséges.a fékem pedig jó volt ,de a második fele az az utolsó 20 percben eltűnt XRAC és én ezt mondtam..nem mást
akkor majdnem én másnap voltam a ringen és láttam hogy szomorú. igaz gyors el is jöttem mert mikor megérkeztem ment a mentő Rizi-vel. meg még más is esett Attis barátom is majdnem dobta a vasat a célrarára és ez pont akkor mikor beléptem a ring területére. Gondolom jobb ha máshová megy a Kaszás így leléptem míg meg nem köveznek .
Egyébként csak azért reagáltam erre mert talán pont tavaly küldtem itt el melegebb éghajlatra egy embert akinek már az utcán is elmelegedett a fékje de azért felment vele a kawa esten.
Az, hogy versenyben baleset történik egy dolog. A fékem tökéletes volt én viszont hibáztam. Az, hogy te úgy mész fel, hogy tudod nem jó a féked egy másik. Illetve ha a féked jó volt akkor minek emlegeted?
Döntsd már el, hogy te akkora ász vagy, hogy fékbetét nélkül is 2:01-et mész (nekem a ringen azt mondtad 0-a a fékbetét) ez esetben veszélyeztettél másokat vagy jó volt a féked csak próbálod magyarázni miért maradtál le megint.