Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miota erdekel az teged? Velem szemben a multkor valami paraszt refivel...enbattyogtam fele tompitott xenonnal....aztam amikor halalos kozelsegbe kerult odapiritottam! Eloszor tartotta magat. .majd fekezett...majd levette...es lam police

de a faluban....omg
ja-ja a tompi és a refi is X.de mán eladtam mert kurt miatta a jard
ha kiderül hogy a trafó a beteg abból tudok adni ha nagyon kell...az azt jelenti ne menj a dangerba mert ott minden 23000 nél kezdődik..
Xenon tompi xenon refi? Nekem csak a trafo a gyanus! Majd megnyalom mint a 9v elemet gyerekkoromban!
mit jelent a "danger 23000v! " ?
Fiat punto vanom mennyit er szerintetek? Most akarom majd feldobni a netre!
Vagy 4-5szemelyesre cserelni(h a gyerek is elferjen!
Fapados!
14" teli alu garnitura
15" nyari garnitura
uj kuplung
elejen ozgidapuszi 30km/h val!
A nagyfater nem az aukcio resze!
hát..elektronyosságból nem vagyok csillagos négyes,de lehet hogy agyonterheli az akksit..nekem volt a 10 esbe xenon, de kiválóan működött
Pontmostjottem!
csak laMerom van. Majd du asszony nagybattyaval
viszont betoltam...mentem xenonrefi nelkul es azota jo...uh vagy keveset tolt vagy a trafo szopogatja a delejt!
"....börtönszlengben besúgó,mint Júdás.Azokban a társadalmi körökben elterjedt kifejezés,ahol a kijelentést állítónak törvény előtti jogos, titkolt félnivalója van...."
buktaking mértétőttést?
mit jelent a vamzer kifejezés?
lehet többféle baja.lehet hogy csak vezetékszakadás van de az is lehet hogy az álló vagy forgórész halódott meg.csak le kell venni az oldalát /bal/ és alatta van.mérj töltést kiscsákó
Es az javithato? Olcson es hamahama?
hát..próbáld meg beinditani-tójjad -ha beindult ülés leszerel és mérj egy töltést az akksinál.ha 12.8V ot vagy kevesebbet méröl akkor generátor befosott
Mi a teendo? Hamacs forint?
ezesetben generátorgyanús.töltésmérés és kiderül.ha meg dombon laksz nem mindegy?xenon? az is lehet...de inkább dzsenerésön
Ahogy elnézem a dolgokat a verseny motorokat külsőleg indítják
Ma reggel megint nem indult aksirol a motor..... Mar nemtom mire velni...generator szar vagy mi a picsa? Vagy a xenon(2db) oli me? Vagy ha esetleg hibas a trafoja az leszivhatja?
szépen sorbaraktad mondandódat.nem kell hozzá a rendőrségre szaladnom.,mert nem vagyok olyan fostos ,hogy más basztatásával legyek elfoglalva,amivel te el vagy jó ideje.és hidd el nem kívánlak magamnak
Kussoltál volna.
Tényleg büdös volt mert elötte raktam popeszba. A többi mondandód meg csak megerősít abban, hogy egy fostos gyökér vagy. Mondjuk tudtam, hogy megint bekulázol jane. Na meg abban is biztos voltam, hogy mennél a rendőrségre. Na de ebben az esetben az a megoldás, ha már átbaszol hazudsz és fostos vagy, akkor nem szólsz be a nagyobbnak. Na mivel saját bevallásod szerint is vamzer geci vagy, befejeztem a társalgást.
Büszke lehetsz magadra jane.
Tudtad ha már beugacc valakinek és azért pofont kapsz, akkor nem illik a rendőrségre szaladni? Honnan is tudnád? A jellem és a gerinc mint olyan nem alkotnak benned egységet. Jellemtelen szar alak vagy. Olyan akik az expolt kívánják másoknak.
mondjuk már unom-legfőképp a jelenléted,mindenesetre szórakoztató,de lehet ezt itt mások nem így látják.......
kérdeztem anyámat ,aszonta hogy még büdös is nem csak kicsi ovis vagy és beteg.van itt egy két ember akik tőlem és véleményemtől függetlenek ,ők maguk mérték önszántukból,nem az én fejemből pattant ki.személyes magyarázkodásodra nem tartok igényt,de ha esetleg le akarsz baszni egyet várlak szeretettel-5 perc múlva sitten leszel.bár erre többször lett volna lehetőséged,nem tetted meg-bár azt nagyobbik fiam is tudja hogy kisebbet nem bántunk téged erre nem tanított meg anyád,mint oly sok minden másra sem.Ha van öcséd vagy hugod azon csodálkozom ,mert ha látták hogy elsőre ilyen szart tudnak csak csinálni minek próbálkoztak másodszor is keménykedjél zóótán keménykedjél.
Lehet hogy kicsi, kérdezd meg anyádat.
Sosem mentél 57-et és mostanában nem is fogsz. Attól, hogy azt hazudod még nem mentél annyit. Jót mosolygom erőtlen mondataidon. Egy kislány vagy rózsaszín tangában jane. Játsszad az eszed helyét amíg teheted. A többit meg majd személyesen el fogom magyarázni neked.
intellektuális igy mondjuk helyesen.belekötöttél a 08-ba majd a 06 ba...majd a 03 -ba és a 00 ba..most az 57 be..és a többibe is bele fogsz kötni..mindvégig ugyanezt csináltad-szinte visszalapozható.tán kicsi a faszod?.motort meg talán cserélhetek 6 év után,vagy esetleg engedélyt kell kérjek tőled?
tudod kit csókolgass az a baj-buta vagy mint a sár-ezért nem is várom el hogy megértsd/no smiley/expol legyen veled -kéretlenül
Van az a mondás, hogy "lennék én szerény, de nincs mire". Na neked lenne mire szerénynek lenned . Mert ugye sem gyors, sem bátor nem vagy. Nálam tényleg gyorsabb vagy, de ettől én nyugodtan alszom, nem úgy mint Te Tibi miatt. Na persze a neten való hüppögés az nagyon megy neked. Lecserélted a motorodat 600-ról 1000-re, hogy a két éve hazudott 00-át végre meg tudd csinálni. Na most milyen motort veszel ahhoz, hogy az 57-et meg tudd csinálni?
Legkevésbé a te szereteted hiányzik nekem, ebben biztos lehetsz. Mivel többször megbeszéltük már, hogy nem ugacccc be(többek között akkor, mikor odajöttél a seggemet nyalni személyesen), ezért teleszarom minek teszel pontot a végére. Számomra mindig egy fostos hazug szarláda maradsz ami valójában vagy.
Nem csak mondogatnod kellene a Preditől vett okosságot, amit oly gyakran használsz a fórumokon játszva az intelektuálist, hanem alkalmaznod sem ártana néha. Ha nagyon úgy érzed, hogy mondanod kell valamit akkor KUSSOLJ! Ehhez tartsd magad jane.
ok.majd nezd meg es szolj h milyen