Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na akkor jok a fekek
Nem kioktatas volt,irtam is.Örulok neki h semmi prodlemad nem volt meg ,maradjon is igy ,meg minden motoros tarsuknak is csak jot kivanhatok .
Mivel te irtad h szar fekek ebböl erre kovetkeztettem,ezek szerint szarul.Csak nezegettem a regi motoros ujsagokat es pont az egyikbe te vagy ,h mit csinaltal a 6-osbol. na latod nekem abbol is az jott le h te ott elsz.
Tevedtem,van ilyen.
mellesleg 2ev alatt 5nap tenyleg semmmi.
nem volt jobb köröm..ö 2.03 at ment én 2.04 et...az igaz hogy csak 4 kört mentem vele
ok vettem
csak nem ezt
inkább ne
olyan hogy a kibontás után fél órával felvágod stihl-lel
120 euro. pályadijastól üzemanyagostól és a GrossGlocknerre a felhajtás 29 ájró.ez is benne volt..persze kalandosra vettük a figurát igy a "Lupo" hotelben szálltunk meg de a többi dolog mindenért kárpótolt.kaját vittünk a tecskóból 8000 ért..ott csak zsömit vettünk.
baszki Tibi...most csöndben kellett volna maradnod.... hogy lehet az hogy tavaly Sedu kaszált el féktávon-szerencsére nem buktam,vele ellentétben-és mégis én voltam a fasz,most meg te szólsz közbe hogy ez jo kérdés amikor ugy vitted el Zsir Ferit a célvégén hogy inkább abba is hagyta a motorozást?persze ugyanaznap amikor telibebaszott téged a boxutcában streetezve .van egy olyan mondás hogy ha nagyon mondani akarsz valamit akkor maradj csendben.
Na ezt viszont ne csináld. Akik rögtön arra kíváncsiak, hogy mit mennek azok vagy bajba kerülnek vagy nagyon lelombozódnak. Első nap ismerd meg a pályát és érezd jól magad. Persze lehet te vagy a Rossi és elsőre 2:10 alá mész de láttam már pár embert aki csak egyszer volt a ringen. Főleg, hogy semmilyen következtetést nem lehet levonni az első napi teljesítményből. Van aki kurva bátor, húzza neki, Mátrából jött és futja a 2:15-öt aztán az év végén még mindig nem ment 10 alá mert elfogyott a tudomány. Oszt úgy elkámpicsorodik, hogy visszatér a Mátrába mert ott ő a leggyorsabb. Más meg 2:45-el kezd de 2 év múlva is tolja neki és már 2:00-val hasít.
Crazy: Az alpok túrát mennyi pénzből jártátok meg?
Kellemetlent okoztál majdnem mikor svéd mociát hatottad és jobb köröd volt mint neki
akartam de faszrago osztrak kollegaim mind betegeskednek,es nekem kell itt vernem miattuk .
a szar fékbetétről ennyit:ment 150 km-t már.ugyhogy amit én szarnak nevezek az nem biztos hogy kimeríti azt a fogalomkört, hogy kioktathass.annyira volt szar hogy csak 2.01 ig jutottam vele.én még senkinek nem okoztam kellemetlen pillanatot pályán ,nem karcoltam meg a ruhámat,motoromat,tehát valszeg vigyázok a pályán élésről pedig annyit:idén 4 pályanap.tavaly 1 pályanap...kissé félre vagy tájékoztatva ..szerintem.
Neked is
Gyere 6. a pannonia ringre
ja lehet nekem a betet meg jo lenne .
Varom mar h jövöre menjek a ringre,es megtudjam h mit is tudnek menni az elso nap vegere.
BAszott szép napot kívánok mindenkinek!
valszeg a betét nekünk még jó csak ahhoz hogy 2 alá menj nem biztos
Látod ez egy jó kérdés.
eg még 1x megy azt sírhatsz mert nem kapod vissza és lemegy 2 alá
Nem mintha annyira erdekelne mert nem voltam a palyan ,de hogyan mehetsz ki a palyara szar fekbetettel?elvileg nem 3perces tura-motoros köröket mesz h csak vissza valtogatok es kesz.
Ne ertsd felre nem okositas,meg oktatas,de egy olyan ember mint te aki szinte a palyan el,h csinalhat ilyet?Masokat is veszelybe sodorhatsz nem csak magadat!
tanutam a helyes iveket sajnos sem tegnap sem a legutóbbi nyiltnapon nem kaptam el ugy a fonalat ahogy kellett volna.mondjuk a tegnapiban közre játszott a hulla fékbetét is amivel már multkor sem szabadott volna kimenni
ellenben Zsófi kipróbálta JoeBlacket:2.14.2
Én nem értek ehhez úgy, hogy légyszi magyarázd el mi az az aktív kigyorsítás?
Há mé nem előztél meg? Köszi.