Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nagyon tetszett és hálaég nagyon jó lett az utolsó verseny pedig most nagyon izgultam ott az elejébe kicsit féltem talán még ez is volt és ismét tapasztaltabb lettem 1 picit
báák ekkora az egóm hogy csak magamnak válaszolok?

akkor másolom Neked is:
télen még edzek mentálisan , aztán tavasszal megmutatom Ha én nem is, de részben ott voltam, mert a hátsó gumimat elküldtem kicseréltetni
Jaj de váááááárom a tavaszt!

Hogy ment a verseny?
télen még edzek mentálisan , aztán tavasszal megmutatom Ha én nem is, de részben ott voltam, mert a hátsó gumimat elküldtem kicseréltetni
Jaj de váááááárom a tavaszt!

Hogy ment a verseny?
Pedig vártalak a szép vasaddal együtt.
tényleg vállal ilyet is?
na ez az amiről lemaradtam No majd jövőre!
Igen nagyon . Betettek a 15 kockába hát volt majré rendesen eddig még nem volt ilyen hogy izguljak . sokat fen tartottam de jó volt. Zolinak még jobban sikerült .És már nem fáj úgy a térdem kellet neki a torna
szemét
vörsönyölté?jóvolt?
nincs az a kipufogódob mennyiség amit ne polírozna fel
hááá ja.. aki mer az....
Aztán a célrarából már a dögszállítóval jött ki.
szép ..kívülről :) Gondolom elsőnek jöttél ki?!
kalozok lenyulták a képeimet és belekeverték egy vidibe
Ma azon agyaltam milyen attetelt vegyek majd....most ugye 14-43 van a 15-40 helyett
Iden 0 alkalommal voltam palyan.....es megmondom oszinten parszor sajgott a szivem.. De par pikcsor meg video lattan eldontottem : jovore palya!
köszi, de már tárgytalan
Sziasztok!

3db motul 5100 10w-40 4T van még 4 literes kiszerelésben. Az utolsó 3at adom 8500Ft-os áron. 1100Ft a posta vagy ingyen átveheted személyesen. Ha valaki elvisz mind a hármat akkor 8ezerért adom darabját. Számlát is adok ha kell. Elérhetőségek az adatlapomon. Köszi
A cimbi 9-esébe van és az is 2001-es.
Szasz asszem van valami okosság benne én merem azt mondani,hogy van de úgy is rám cáfolnak ha nincs .
még nem vótam m3 ba,meg a dobozkámat se néztem meg de lehet hogy ma még megyek.maj hillak kötsi.pikcsör lesz maj-mer mosnincs.
pikcsör