Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezzel a jószokással áldott meg az ég mit tegyek ha már gyors nem lehetek-bár nálad lényegesebben- legalább a pofám legyen nagy.megtehetem nem ?de .na
szeretnek ne légy elkeseredve -csak nem én
tegyünk erre egy pontot végérvényesen aztán rotty.ugy érzem nyujtottunk elég műsort a nagyérdeműnek eddig is.
Viszont én lehet igényt tartanék a szállás keresésben!

Már most szervezem a 2012-es túrát... Horvát-Szlovén-Olasz-Ausztria
http://www.kepesmotor.hu/idomo... inkább ezt itt van 20 Km Segesden
Dehogynem mondod. Másod sem jár mind a szád.
mégsem volt véletlen hogy gondolkodtam van e lámpád
melk-ben..illetve épp ezért nem ittam...de Mariazellben is ennyi
hol ittal te 4.20-ert kavet,elite helyeken a latte 3.50.
mindegy.
na megyek mert szerintem ma tudok utoljara menni a motorral itt kint 24fok van:-))))
Munkatarsam (o a valtas.....) elment motorosboltba es vett olyan akksit ami tekercselt lofaszcellas! Modta is a telefonba hogy kissebb a hagyomanyostol de durvabb a cucc. Persze made in china. Modom fasza csak valami adjon delejt! este setalok is ki lazan a parkoloba. -na most beszerelem!
hat volt olyan gyomoridegem a draga olyan magas mint a gyari szelessege -nembaj majd lovaglo ulesben megyek....
De ekkor latom hogy a saru sem stimmel nagyon nem!
Gobdoltam is hogy sirok 1et de nem volt idom! Jott a haver segiteni. Mackgiver modjara kidobalt mindent a kocsijabol...valamivel megoldjuk!
A legigeretesebb TS multi kombinaltfogo azonnal eltort amikor egy 2mm es drotbol akartunk csipni az iso9001 bekotes megvalositasahoz

aztan hosszas elmelkedes utan 1 a motorban maradt vezetek (riasztoe volt) szakszeru kezrecsavarasostepos eltavolitasaval folytattam. Ezt lenyuztuk megsodortuk...es mar be is volt kotve!
-de hogy ulok ra?
Ekkor a fizika torvenyeit meghazuttolva fektetve fert be az akkunukurcaannya!
Es feltem egesz uton h szeresik...de nem
thx...de ehhez most illett a tescos kaja egy érdekesség:az ut szélén bárhol 60 ájró volt a szállás/éj...fent a Glockner csúcsnál pedig 58 a kv mindenhol 4.20 fent a kilátóterasznál 2.50
azert az komoly,vannak bakik sajnos mindenhol,de h ilyenek.
az osztrak palyak most a rendörseggel egyutt es az önkormanyzatokkal probalnak egyre több palyanapot letrehozni,es ures napokra mindig valami motoros nyilt napot szervezni,mert szerintuk az ilyen napok ,hetvegek szerint 25-30%al lenne kevesebb motoros baleset.SOK SIKERT KIVANOK HOZZA .
Ja mellesleg ha legkozelebb Glockner fele jarsz dobj egy emailt elötte ,es akkor nem kell a Tescos cuccot kajalnotok ,ill tudok olcson KIESÖ idöben szobakat,appartmanokat szerezni
nekünk akkor nem az időjárástól függött hanem hogy végre volt egy nyíiltnap.ám ezuton ragadnám meg hogy beszámoljak a Hring szervezés ujabb nem bakimentes napjáról:bukás utáni piros zászló miatt kiintés....mivel maradt pár kör igy visszaengedték a népet,ezekkel a szavakkal:ugyanennek a csoportnak egy perc mulva boxutca nyitás..gyorsan beöltöz és goo.átjárón átmegyünk és szemben jönnek motorosok majd az átjáróból kiforduláskor ismét.amig kigurultunk,Zettner versenyigazgató úr meggondolta amit mondott és mégis a másik csoportnak nyitották meg a menetet.tehát:rákényszerítettek egy fél csoportot hogy szabálytalanul a boxutcában szemben közlekedjenek-itt nemigazán számítasz szembemotorosokra..hát ennyi.osztrák szervezésben ilyen miért nincsen?
tettél bele egy 6Vos akksit? ám nem ugy harácsolt ahogyan szokott.megint uj dobot kellett felrakni?
el ne mondd senkinek én sem mondom
valahogyan nekem is ez lenne a tervem h kb ha ev elejen elkezdenem akkor szezon vegere a 2.15 alatti idom legyen.
Olyan idöben en meg snowboardozom a hegyen eszemben sincs motorra ulni
Jövő héten elviszem azt a szartengert szerelőhöz és ha készen van kipróbálhatod pár kör erejéig a ringen.
Nem lesz nagy élmény.
Akkor en jovore megeszlek titeket! Talan 6alkalommal voltam de ha lenne 1kor amikor nem esek el mennek 1 2. 05 ot!
Vilagitott mint allat!
Amatőrök. A rajt a lényeg. Ha így indulsz ahogy ezen a videón akkor 1:45-öt mész hátrafele tolva is
Látom hiányzom neked Jane. Olyan kislányosan panaszosak a szavaid.
Ha tőlem hányingered van akkor mit érezhetsz magadtól?
Nem érted a 03-at? Azért mentél annyit, mert ennyire vagy képes . Ritkán becsúszik neked egy 00, most, hogy ezressel mész, de ennyi. Akkor mentél te 57-et mikor 600-al 00-át. Azaz sosem! Na persze ha annyira tudnál menni, mint amennyire nagy a pofád akkor még a Kispatakit is leköröznéd te fostos paraszt. Nincs jelentősége a felfügidnek mert mindenki tudja rólad, hogy bátorságod nem egyenlő az arcod nagyságával.
Na vigyázz magadra fostos jane. Mert te nem joe vagy, hanem jane .
Jól teliszartátok a topikot (miért nem hívjátok fel egymást vagy msn vagy email?)
az igazán fontos kérdésekre sosem tudunk válaszolni...de jobb igy mintha nem lenne kivel versenyezni..gondolod el milyen szar lenne ha rossi lennél....körözgethetnél egymagadban 47 eket....hát nem jobb igy?dehogynem .az okoskodók meg nyugodtan bekaphatják az összes faszomat..igen te ..mit nézel?..te bazmeg
Szóval nem tudod megmondani.
lenyomlak mint a bélyeget