Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs kitakaritva a fékmunkahenger konkrétan nem tud visszamenni es nyomja a betétet a tárcsához
A bal oldali fékpofák gyorsabban kopnak mint a jobb mitől van ez? féktárcsa lehet görbe?
2 oldallal előrébb hirdettek egyet
Sziasztok nem tud valaki egy 96 os zx6 r hez légszürőt?
énis terveztem a pályázást valamerre de most pont megis szorultam amikor mehettem volna akkor esett az eső, áhh mindegy.
elkapott a motorvásárlási hév 10 est szeretnék és remélem lessz is csak még ahoz a enyémnek elkell menni.te mennyiért vetted a tiédet és mikor ha szabad kérdezni hogy tudjak viszonyítani.
Csöcs Dáriusz jó hogy megy muszáj neki ,mer szétvágom a gecibe ha nem . remélem jó idő lesz már várom sosem voltam még ringen kb olyan lesz nekem mint szűz csajnak az első baszás . Eladod a motort miért ? milyen lesz helyette ? gondolom 10-es mi .
Helló Go bácsi. megyeget a vas rendessen? Csak vigyázz magadra a pályán, most lett kész a paripa.
Csá srácok ha valaki szeretne jövöre venni egy 636 03 at akkor gondoljon rám decembertől bátran.
Kéne menni veszek ki szabit aztán csá . Végre kipróbálom azt a kurva ringet milyen ha meg lassú vagyok bár nem hiszem kikerülnek a parasztok ennyi
Van benne valami... többen lesznek a pályán egyszerre, mint átlag nap összesen.

másik: 'saztán? A fasz megfelelő végén állni jó, a szopóálarcos végén kevésbé. Kivéve, ha szűk zipzáros, akkor az előbbi is lehet kellemetlen.
Arcom odatolom, de akkor ringre nem megyek.
ezt jomekkeverted öcsém....ha leirtam volna azt, hogy fasz..meg ..jó....meg pina..meg ..rossz...
..

akkor ebből kihoztad volna hogy a fasz az jó.
zsirokostojás!a nyilt nap után lesz a slájmpárééééé..akkor lehet zabálni..párééén megy a faszom fel a pályára
Lájmparti lesz:

Csak 16:30-tól:
Pályázás csak gyors és közepes, lassú nem:

Na mindegy, legalább még annak örüljünk, hogy van.
Igen mert a nyál party az ahol van esélyed az 1:59-re
Több dögös szokott bent lenni a pályán mint motor...
Azért a kolbászhoz jó étvágyat
fasza..akkor néhány 1.59 es kör után lehet kolbászt zabálni
Úgy, hogy ez 16:30-tól lesz. A gyors meg a közepes csoport lesz megtartva. A lassú nem.
és ha 26.-án nyilt nap van akkor hogy a picsába?
pRILLA..KÜGGYED CSAK hátha lehet belőle valami...
porosodik a doboza kb jah...
Kistarcsa:
Szakadó eső, 20 fok.
Áll a polcon mi?
nemtudom...ringezésre vettem...de az idén bebukott...eccer voltam vele utcán...kb ennyi
Miért nem használod?
már így is buta sokat bukok rajta