Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és attól is függ mennyi vót a lőre akkor már kérdéses a jobb ill. bal meghatározása .
Ha a hátuljától nézed fejidom felé akkor neked is és nekem is bal neeeeeeeeeeem mester , .
neked bal vagy nekem bal?
Szitu főnök ?
Dáriusz én 2009.10.14. 17:10-kor vettem Debrecenben az M3-as felé lévő BMW szalonban 1.100-000 de alkudtam 50.000-et,merta faridomom hátulról nézve bal oldalán van kb. 25 mm * 4mm-es sérülés szűken ennyi .
cici
csöcs crazy .
Szinte

90 felett már fosok
azt nekivánd mert
foggyále..puhos.
inkább írok face-en,nem akarom itt a suzukimmal bomlasztani a morált
75000 ft.
Lehet tudok rá vevőt ez az utolsó ár?
Á te gyorsabb vagy nála
Még jó hogy nem ma mentünk, belénkbaszott volna a villám
Az fasza mert 27.-én Esküvőm van

Asszem ez nekem idén kimarad
Mentem utánad tegnap azért mondtam hogy picit megcsodáltalak de látszott nem igazán klappol valami ezért leelőztelek inkább pedig tanulni akartam az íveket utána oda akartam menni hozzátok dumcsizni de nekiestek a futóműnek majd volt a verseny utána nagyon elfáradtam konkrétan alig bírtam menni ma meg gyorsan leléptetek pedig van vizes gumitok nembaj majd legközelebb . A vállad meg tornáztasd finoman, jobban gyógyul de sajna így is kell 6 hét minimum
két hét alatt két esésem volt,elég nagyok is sajna,és most jön ki azt hiszem a dolog... konkrétan nem igazán éreztem jól magam a pályán,féltem (ilyen még sosem volt) és nagyon nem is ment,a köridőmet meg még inkább hagyjuk.. De nem akarok itt senkit ezzel untatni..csak a dob miatt írtam be.
tudom és tegnap meg is csodáltam 1 kicsit de látszott nemigazán ment neked a tegnapi nap
Tibi testvéré-é volt,nincsen semmi baja,el szeretnénk adni,nekünk nem kawasakink van,tudod...:)
nálatok minden van eladó ?
Eladó a képeken látható Bódis sport végdob 2007-es évjártatú ZX 6 R-hez,ülés alatti kivitelhez jó..Ha tudtok valakit,akit érdekel,légyszi írjatok,hívjatok.köszi. Irányára: 80.000 ft
06/209786219
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Van egy 05ös 636-osom, 8-10 ezres fordulatszám között elkezd csörögni benne valami. Csak terhelésen csinálja minden fokozatban, de se alatta, se fölötte nem hallani. Van aki már találkozott ilyesmivel, mi okozhatja?
jaja..pucold ki a nyerget...meg fékfolyadékot cseréld le...ha így se oldódik meg akko lehet tárcsa