Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

E-ringes versenyekről tudsz már valamit , hogy mi lesz, vagy nem lesz , vagy mi lesz...
200/db
ezért irtam erről véleményt
nem kee azt má tuningóni..basszá rá egy jobb féket
csak azért kérdeztem mert Te irtad a tesztedbe: "Dobtam rá másik áttételt elől 2vel kisebb,hátul 2-vel nagyobb.Ultrabrutál lett!"
szerintem nem
Köszi!
Még annyi hog kipufogot érdemes cserélni?Irtam lejebb hogy milyen lenne.
am fel ne rakjj -2 est előre...az már töri a láncot ..inkább -1+3..
rendszer haszál ha minden össze van lőve.
hegylakók topik Kutya.mondd hogy innen zavartalak
Mégis találtam egyet :D a hátulja azota kicsit lecsupaszodott XD
igen az a kis kar amivége a kiemelorudat mozgatja. ok akkor mindent atkuldok mailbe mert a fejemet veszik hogy itt irok libakergetőkről :D
Postán mindent tudok küldeni! Ird meg milyen fogszám kell milyen szinü lánc arra adok árat de a mail cimemre küld ne ide! KX -nél kell a pontos vázszám! És a kiemelöre mire gindolsz a karra amibe a bovden van beakasztva?
Rövidesen csinálok csak még nem volt idom gyári álapotu kivulrol még :D kivéve hátso lámpa integrált irányjelzos meg lezuztam a gyári rendszámtábla tarto tegnap dobtam bele a pct meg a tobbi cucot ezért le van még bontva az ulés de hétvégén csinálok.

Nagyon szépen megcsinátad egyébként a vasat gratulálok hozzá kedvett kaptam én is egy ki fazon igazitásra bármennyire is szép gyári álapotú :D lehet majd nekilátok rovidesen hogy legyen egy kis konkurenciád
Dede neked szól
Viszont lehet OT minősitésen 30 év mulva nem fogadják el!
ez nekem szol? bocs lehet nem
megnézem othon milyen van rajta s delutan irok hétvégén nem leszek itthon ezert ha ugy van hétfőn feltudod adni futáral vagy postán? Emailbe kuldj már egy árat még elfelejtettem: juhasz.zoltan@yahoo.com

EZÉRT ELNÉZÉST KÉREK A FORUMOZOKTOL!
most látom hogy a kawa szalonba dolgozol kéne még egy valami léccives az utan néz még utana: 1998 kawasaki kx 125 kuplung kiemelő. Meg tudod rendelni nekem?
Dobhatnál fel 1-2 képet a motorodról!
ezt a 4 darabot amit bejelöltem stipi stopppolom! Mennyi lenne?
Van raktáron elöre 14 15 hátra viszont 40,41,43,44 van láncban van sima arany és zöld
Mennyi ido kb vagy raktárrol? -1 +2 érdekelne akkor. Meg természetesen lánc. zöld ha lenne :)
Elöre csak -1 van hátra van sok lehetöség tudok segiteni!
Crazyjoe: Hol tudok venni a zx-6r(2003-2004) mocimhoz előre -2 hátra +2 fogszámú fogaskerekeket? mert -1+1 est találtam csak mindenhol.
Meg lenne még egy kérdésem amikor rádobtad anno a mocidra a yoshi rendszert sokat dobott rajta? Csak mert lenne jo áron egy ful titán arata rendszer és akkor lehet beruháznék rá. Ha valamelyest jobbak ezek mint a gyári leömlök.
Most ami van a vasba pc III, Pc ignition modul és gyorsválto gyári leömlő és egy micron hátso nyitott dob. Igazábol még prábálnám növelni valamelyest a teljesitményét de Te vagy szerintem a szaki ehhez a tipushoz ha meg nem éri meg feleslegesen nem költök rá ezért lennék kiváncsi mit mondasz rá.
szia,

van minden... , - ami a kepen volt, az csak egy resze annak ami van.
volt tobb komplett 636-om (2005-06) es ZX6R-em (07-08), ami szetbontodott...