Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello. Van egy eladó gyári plexim 2004-es 636-hoz,elérhetőség az adatlapomon!
Na lassan bedőlök az ágyba! Geci sok volt ez a mai nap!
Szép álmokat illetve aki még alvás előtt baszni fog kellemes estét
Pedig gecisok ilyen markolat van iszonyat gépsasokon! De akkor a jóbüdös kurva anyját az eladónak
cycle-parts.comNa majd innen akkor nézek 1-2 dolgot!
ezt tedd be a krossz topikba..mert ez krosszmarkolat
Ilyen lenne! A markolat belső részén nincs kivágva egy kis rész ami miatt nem tudom feltenni
a bal és jobb markolat nem egyforma átmérővel rendelkezik..ha egyformát kaptál ..akkor mind a kettő balos
meg tudom nézni a gyári cikkszámok árát.
Én rendbe rakom a motort! Szegény megérdemli hogy egy márkaszervizben tetőtől talpig átnézzék! Annyi boldog percet szerzett nekem eddig...ideje meghálálnom Ha dobok át 1-2 cikkszámot a mail címedre te is megtudod nézni mennyibe kerülnek a gyári cuccok?
Vettem múltkor renthal markolatot egy nagy rakás szar!Hirdeti itt hogy felmegy a motorra meg minden erre faszán beszoptam! a gázmarkolat "házába" (nem tudom a pontos nevét) nem megy rá! Szerintem ebből veszek egy gyárit! Esetleg nem érdekel a markolat?! Ingyé adom hátha valaki feltudja használni! Mindjá keresek róla képet!
csak rendberakom az elbaszott dolgokat..a two broti pedig még faragódik kicsit és felkerült ma az eeeső fék is..olyyyyyyatfog lassúni apám...engem ez érdekel a legjobban ...mert annál tovább huzhatom
Az a 2brothers dob a motorodon nagyon fain! Biztos baszatós hangja van a gépnek! Mit kell még alakítanod a gépsason?
féljé is bazmeg
Gecire beszartam múltkor is mikor hívtál
benne....nem kell hivogatnod..vagy ha ott jobban szeretsz velem beszélgetni---ám legyen
Összeírom majd mert lehet kell 1-2 cucc majd! Ott a teljesítménymérés az M3-ba mennyi pénzbe van? Vagy ez a 24.000-es szervízben benne van!Elfelejtettem felhívni a szervízt
tiéd is fel lett adva
ha szombat délig megvan arendelés akkor a következő hétfő..tehát 8 nap_!
Ja még annyi hogy gyári alkatrészek általában mennyi idő alatt jönnek meg!?
Holnap megy a cumó Crazy!
van az is,,,rájöttem ma ,minden van a szervízben 2 órát baszakodtam egy blokkba tört csavarral-de kijött.
cserében ilyen zenékre kellett melóznom egész kurva nap
http://youtu.be/ymFTXVL6y1E
estét!
fasz tudja... valami olyan embertől akinek van hajója és azzal keni az alját
rendben
Kalapácsom az van de szurkot honnan vegyek
OK!
Szólj!