Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

halin féktárcsa felfogató csavarod nincs ? Ha minden igaz a képen felül van 2-4 Db kellene 8-as csavar fej nélkül 30mm normál metrikus és van rajta 5mm illesztési rész. ha tudsz jelezz vissza. Köszi
azaz
örökzöld
Nekem is. De gyébként azzal mi a helyzet, csinálnak ott valamit vagy áll az egész?
31.000km van benne de 2 éve nem lett átnézetve! Most pedig úgyis lesz a kawa nyílt nap!Reméljük Szóval 1 útból meglenne a nagy szervíz meg a nyílt nap is!
Már jó lenne nekem nagyon közel lenne
Huszonnégyezernél nem hiszem hogy valamelyikkel is gond lehet de ha megnézeted abból biztos nem lesz baj. Viszont ezt bármelyik valamire való szerviz is meg tudja neked csinálni. A megmaradt lét meg jól beletankolod.
akkor jó, várok tovább.
A másik kérdésem: miért kellett ma a rendszám? Van valami haladás az ügyben?
Harmadik kérdés: Neked jó lenne hétköznap is valamikor hogy megejtsük a szervizelést? Csak mert július 1-ig ki kell vennem a szabijaim felét.
60 nap áll rendelkezésre...nekem mondjuk 2 hét alatt jött meg
Joe bácsi!

Még mindig nem jött csekk a K&Htól... Normális ez?
faszt Én is fent vagyok csak Crysis 2-zök
pl injektor szinkron,szelephézag....
úgylátszik csak mi szeretjük az éjszakás műszakot! mindenki döglik!
arc...és adatok nélkül....kussolni illik..
de kapsz esélyt hogy helyrehozd hibád:énekelj mi a baj
Miért is?

Az uraknak szép estét
kawasakihoz 600 ft...suzuki swift patentként 55 ugyanaz..szinre szagra
igen.a hibakód az ECU-ban...moindjuk annyira nem csodálom.nem lehet csak egy 5438 féle baja.
van egy kupac gyari csavarom, ha nem talaltok sehol sem...
Szerintem dobjuk össze a pénzt és aszfaltozzuk le a sávolyi "quad" pályát és ott minden nap lehet ingyé verseny
Én azt elvből nem olvasom. Van ez így. Az idei év olcsóbb lesz.
Aha köszi erre gondoltam..megyek is majd akkor venni mert az egyik elpattant.. :D
Akrpovics + bmc airfilter.
Azt pont nem szándékoztam lecserélni