Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kell hát. Meg is alkudtam rá

Jovő héten postázhatod akkor már otthon leszek és át tudom venni.
köszönöm szépen... És ööö kellene nekem EGY olyan imbusz csavar is ami a kormánynál van. Ugyanis úgy el van barmolva hogy csoda lesz ha ki tudjuk szedni...
Ja azok a gumi anyák amikre te gondolsz. Az nekem is elszakadt egy.
már gyüjtöttem neked egy maroknyit ne nyivákolj
kell a bukógomba ?mer ha igen leveszem hirdetést
szép és szines,de 1x meghuzod utána máris nem raksz bele szerszámot..vag ymax körkulcsot
nekem meg olyan betét kellene amibe az első lámpa alatt lévő két csavar belemegy. nemtudom tudjátok e mire gondlok, roleeka talán te nemrég szedtel le a fejidomot...
Hy én is keresek csavart igaz azokat ami felfogja a féktárcsákat elöl 4-5 darabra vevő lennék
Úgy legyen.

Na de ha találsz csavarszettett valahol akkor szólj nekem is
jaja. Sztem 1 év alatt minden meg lesz rajta csinálva
Nem baj majd rendberakod faszán
vannak azért megoldások... nagyon ott voltak szakmailag az elődeim
Fasza
van benne 2 db
Lol nebasz

Hatlapcejű is van benne?
az király... de én frankón mondom. Kis imbusz. nagy imbusz, mégnagyobb imbusz, sima csavar... stb.
ne szarj be Bocykám... Annyiért nekem sem kell... akkor majd szépen kiszedegetem Kawanapokon a megfelelő motorokból... Mind1ikből 1-2 darabot.
Bazzeg nekem se. Cseréljünk
a fabry-nál vettem 3motornyi csavart kb 2500pézé...ha rendeltek ilyen eloxált csavarokat számoljatok kb 15-20ezret
Hát csavarok azok majd nekem is kellenek... Nincs 2 egyforma csavar az idomoknál...
Stric, te nagy ebay mágus vagy. Nem tudsz rendelni eloxalt aluminium idomcsavar szettet arany színben 05-06 zx6r hez?
az en 2010-es zx 10-et amit tartozasert szamoltam be ooolan nehezen adtam el cseh gyerekek vettek meg 7.500 euroert hirdettem és megsem csorrent ra a telefon anno.. valami hozzad hasonló elvetemult vitte el palyagepnek..
mindig aszittem ezt ugy kell irni:unblock....na..ma is érdemes volt feljönni...
sokat abbó sem adnak el otthon mostanság, bár ugy amblock a literes supersportokra igaz ez markatól függetlenül..
bitang egy picsája van...mondjuk tudnékrajta flexszel dolgozni egy két órát...de szép a kurvaannyát