Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azthiszem már kérdezte itt valaki anno, hogy az milyen hibára utal ha az FI a beindítás után folyamatosan világit?
jaja még valami ha elpattan valakinek autosbolt és suzuki swift doblemez patent néven kaptok másikat 70Ft
Probáld ki !
Ha a muanyag patentra gondolsz nyomd be elrősen a közepén találhato kis tuske részt. 2 pattanás van teljesen kihuzott álapot utan 1 patanás rogzités 2 pattanás lazitás. Berakáshoz ujra ki kell huzni teljesen.
Ha olajok, szűrők le vannak cserélve, még a gyertya is, akkor mit akarsz rajta szervizeltetni? Nem lebeszélni akarlak, csak kíváncsi vagyok. Megnézeted a fékbetétet vagy, vagy feszítenek a láncodon?
azt miéé is?
Szia!

A helyedben nagyon meggondolnám,hogy ada viszed a motort!
hmmm... Annyi elég is... Köszönöm
Én annó még bőven mentem vele 90-100as tempóval 50km-t! De ha jól tudom 3-4 liter lehet benne!
Valaki hozzáértő meg tudná mondani hogy onnantól számítva hogy kiírja a FUEL-t hány km-em van még hátra? Csak kíváncsi vagyok rá, nem akarom kipróbálni...
Crazy: Karok megjöttek?

Illetve felhívtam ma az M3 szervízt! Elmondtam a problémámat hogy 24.000-es szervízt kellene megejteni a gépen stb stb stb! Említettem nekik hogy kb 500km van az olajban olaj-légszűrőben,fékolajban,gyertyákban kb 3000km hogy azt ha nem gond nem cseréltetném! Korrekten elmondták hogy minden alkatrészen van valamennyi hasznuk így egyben kellene megcsináltatni!
Mindegy nem cigánykodok az nem az én műfajom szóval azt mondták hogy majd kawa nyílt nap előtt 2 héttel csörögjek rájuk megint és akkor pontosan átbeszéljük a részleteket! De legalább ők nem baszták rám a telefont mint a Miskolci szervíz

Addig meg marad a spórolás! Nekem megér annyit a motor hiszen nagyon sok boldog percet köszönhetek neki
sztem egyből 3at kéne venni...
Mondom majd ha tudsz csörögj rám!
Ukawa sajna az a baj,hogy a far idomom sincs valami csúcs formában és a fenék lap sem + most a két oldal idom ezért gondoltam,hogy amit Martin csinált designt az lesz rá festve. Amúgy full gyári az ezüst rajta.
Szeva Dáriusz pöttyet ideges lettem de sajna nem tudok semmit tenni ellene csak nyelek .
Helyzet változatlan szar de nem reménytelen............. még . .
Kösz Ukawa elküldöd e-mailomra ha szépen megkérlek ........... köszi .
zoli636@gmail.com
Okesz holnap hílak .
Kösz Janou .
Odanézz találtam csavarszettet. Fasza olcsón
Szinte ingyen
Ja bocs, én kérek elnézést

Akkor ha meg ilyen csajok vannak ott mi a toszért nem fogsz egy pohár whiskey-t és húzol közéjük ahelyett, hkgy velem pofázol itt
ez így igaz vettem is egy üveg vodkát, meg már benyeltem két sört.. te miért pofázol te betonrépa ?
semmilyen...
kedd van...
Hát az az igazság, hogy már én is öregszem. Kettővel én sem bírok el max ha sorba jönnek

Milyen buli van nálad?
én csak a feketével bííírok.....de vele nagyon
többit viheted de úgyis beletörik a bicskád
Ha nem bírsz velük szóljál nem vagyok kessze. Asszonnyt itthagyom a visegradi wellnessbe és már ott is vagyok.