Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ment a mail
Dobom a csomagot majd! Ja meg akkor holnap felhívom a kawa szervízt és szépen bejelentkezek majd mondjuk a kawa ringes tali előtt! Így 2 dolgot letudok egyszerre!
2600 vác tavasz u.7
címed?
Roli!

Majd számolj már be a fejleményekről... Vagy itt vagy emailben...
zero gravity-be láttam hasonlót
DanGer-en nézd meg 26 db ezres
Ez gyors volt, kösz. 3 liter körül tippeltem én is.
ugy tudom 2.5l...de erre most nem tennék sok pénzt..
Szevasztok.
Tudja valaki kb. mennyi hűtőfolyadék megy bele '04 636-ba ?
Sok sikert hozza.varom a videot,egykerot is tegyel bele .
Egyebkent mar az M3 kawasakiban talalkoztunk a Nogradi Csabanal,de nem akartam mondani h itt neten neha mar irkaltunk.Majd legközelebb.
más a megszokás más az összesimulás...basztam neki már kerón hoztam haza kb mert mindenhol dobálja fel..és itt jo mert nem kell végigváltogatni..a 3.bőven jó 210 ig jo a sulyelosztása azt kel mondjam jobb mint a 6 osé..de olyan szinten idegbetegül reagál minden mozdulatra.....szóval meg kell találni azt a keskeny mesgyét ahol tökéletesen motorozható és akkor nincs baj...asszem inkább gumira költöm majd a pénzt mert erő az van sok is.
Hat igen eleinte meg meg kellesz szokni,mert nagyon sokat mentel a 636-al.szerintem olyan 1000km kb mikorra rendesen megerzed az izet rendesen es akkor majd jönnek a jo köridök is .
Nekem a Z.750-en 2honap volt mire megszoktam a -1,plussz 2öt.(mondjuk en balfasz amatör is vagyok)
kb semennyire..ujra kell szokni mindent.kibaszott erőben van,de annyira hogy az általam eddig próbált ezresekkel még köszönőben sincs.felkerült rá egy -1+3 as áttétel is.sportszűrő, Two Brothers..más változás nem lesz.illetve felraktam egy 2009 es 10 R radiális főféket..Illetve kap egy futóműátszelepelést Csika jóvoltából.viszont sokkal több a hely rajta és borzasztó kényelmes-bár én még a 636 hoz vagyok közelebb.pályán majd kiderül jó döntés volt e a váltás....
oksa.varjuk ..atalakitas teljesen keszen van mar?mennyire erzed a gepet?
nincs..Zsófié is ugyanaz 03-04 es.patentul felment pikpakk
22.-i versenyről biztosan..motor most szétdobálva kissé...jövő 7 végén készen lesz..aztán kicsit megjáratom utcán is
Akkor holnap feladom! Ajánlott levélként adom majd! Mailbe egy címet dobjál már! Ja és akkor igaz gond nélkül felmegy az én motoromra a cumó mert ha jól emléxem 05-06-os rendeltem!Vagy semmi különbség nincs a 2 között?!
Joe mikor teszel mar fel a 10-esröl videokat?
?
?
persze hogy ne..de tényeket közölj határozottan ,ne kérdezősködj meg érdeklődj..mondd hogy jöjjön a fosáért mert már az övé..és hozzon egy kicsivel több pénzt mint amit te otthagytál..kb 50 nel többet mert annyi volt az átirás.
van rézperselyem.add fel mielőbb mert kuplung és fékkar nélkül nehezen tud közlekedni a csáje
Te mindtad, hogy ne fenyegessem
Kedden tudom postára adni a karokat mert az egyikből a kis rézperselyt otthon hagytam
hát baszki..ha engem ezzel a mentalitással hivnál fel...elküldenélek a picsába hogy megtekintett állapotban vetted meg..
Este beszélek az eladóal meglássuk mit szól a dologhoz. Ha nem jutok kompromisszumra vele akkor kereslek.